Wyłączenie konta adsense z powodu fałszywych kliknięć

Witam,

Jakiś tydzień temu zarejestrowałem się w adsense, pisało żebym czekał na akceptacje konta, dzisiaj loguje się do adsense, i pisze że moje konto zostało zablokowane z powodu fałszywych kliknięć w reklamy umieszczone na moich portalach. Tylko że ja żadnych reklam jeszcze nie umieszczałem, bo czekałem na akceptacje…

Mojemu koledze też podobnie zablokowali tylko jemu, po uzbieraniu już nie małej kwoty…

Ktoś miał podobne akcje ? Dziwi mnie dlaczego to google ma blokować konta wydawców, za to że ktoś im na klika w reklamy…

Możesz napisać odwołanie …ale zapewne nic ono nie da.

Mnie też swego czasu zbanowali za rzekome lewe kliki - poszło odwołanie z uzasadnieniem, załączone zostały logi serwera

…a odpowiedź?

-coś w stylu Nasi specjaliści zbadali sprawę i stwierdzili, że konto nie może zostać odblokowane.

Poczytaj sobie regulamin, pewnie jeszcze jest tam coś, że mogą w każdej chwili zablokować konto bez żadnego wyjaśnienia. :stuck_out_tongue:

Ostatnimi czasy Google blokuje sporo kont AdSense z różnych powodów. Najgorsze, że kontakt z nimi jest prawie zerowy.

ja jestem bez bana od 4 lat …

Jeżeli masz na stronie zachętę do klikania to zablokują Ci konto.

Jest możliwość że ktoś złośliwie umieścił kod adsense na swojej stronie i klikał w to aż do skutku.

Mam na swojej stronie też i jeszcze nie było problemów, mam 1,5 roku.