Wyłączenie na stałe aktualizacji systemu

Witam,
Mam taki problem, że podczas instalacji aktualizacji 1703 dla systemu Windows 10 za każdym razem zatrzymuje się przy 71% i system się wiesza. Chcę w związku z tym na stałe wyłączyć aktualizację, robię to poprzez aplikację USŁUGI, ale po ponownym uruchomieniu systemu znowu powraca system do wcześniejszych ustawień i znowu pobiera aktualizację, mam dosyć jej pobierania ponieważ waży ona ponad 5 GB. image
Po ponownym uruchomieniu systemu znowu usługa Windows Update jest włączona i system pobiera aktualizację.

Jak wyłączyć te aktualizację na stałe?


W związku z tym, że w pierwszym poście mogłem umieścić tylko jedno zdjęcie pokazuje jak wygląda to po ponownym uruchomieniu systemu, Windows Update jest uruchomiony.

Zamiast wyłączać aktualizację wypadałoby poznać przyczynę jej niepowodzenia. Zacznij od tego: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4026529/windows-10-using-system-file-checker


Coś takiego mi się pojawiło, jest ok ?

image

Naprawa z obrazu przebiegła pomyślnie, ale weryfikacja plików nie, bo trwał w tle inny proces naprawy. Spróbuj uruchomić polecenie sfc /scannow po ponownym uruchomieniu systemu. Jeśli się zakończy prawidłowo, wtedy spróbuj zaktualizować system.