Wyłączenie "nagminnej informacji w dzienniku zdarzeń" (NvStreamSvc)

Nie można odnaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia 3 ze źródła NvStreamSvc. Albo składnik wywołujący to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym, albo instalacja jest uszkodzona. Możesz zainstalować lub naprawić składnik na komputerze.


Jeśli zdarzenie pochodzi z innego komputera, wraz ze zdarzeniem może być wymagane zapisanie informacji o wyświetlaniu.


Do zdarzenia dołączono następujące informacje:


NvStreamSvc
Stream service as user abnormally ended. Re-launching... [0]

Ta informacja pojawia się bez przerwy i “zawala” mi prawie cały dziennik( co ułamek sekundy kilka set lub kilka tysiecy), przez co mam utrudniony dostęp do innych np. podczas przewinięcie…

 

Wątpie czy coś tu uszkodzone, bo już wiele razy przeinstalowałem sterowniki Nvidia (a nawet system) i nadal to samo…

 

Nie jest to błąd, ostrzeżenie… Indentyfikuje to tylko jako INFORMACJA (w dzienniku zdarzeń)

 

Wpisuje polecenie:

 

_ CMD: _

_ sc delete “NvStreamSvc” _

[sC] OpenService NIEPOWODZENIE 1060

Wygląda na jakiś  problem  ze sterownikami do grafiki Nvidi:

 

https://www.google.pl/search?client=opera&q=NvStreamSvc+Stream+service+as+user+abnormally+ended.+Re-launching…+%5B0%5D&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

fiesta - podałeś link do tematów z 2013 roku… raczej z grafiką wszystko OK…

 

Nie gram w gry ale mam włączone w panelu Nvidia GForce Experience (tak po zainstalowaniu mam dużo procesów związanych z  NVIDIA)

 

 

Zdublowany proces (2 takie same procesy SYSTEM)

 

NVVSVC.EXE - Driver Helper Service

A  co  to ma   do  rzeczy ?

 

Problemem są sterowniki Nvidia, spróbuj  zainstalować  inne.

fiesta - sterowniki zainstalowane w ostatniej i poprzedniej wersji ZAKOŃCZONO POMYŚLNIE

 

Powtarzam NIE MAM problemów z grafika i wyświetleniem a tylko “powtarzający sie raport” np. 1000 raportów w jednym czasie… Po co 1000 , skoro można wyświetlić 1 ? One się tylko powtarzają i nic więcej

przed USUNIĘCIEM usługi trzeba ją ZATRZYMAĆ

 

sc stop <nazwa usługi>

 

a status sprawdzisz za pomocą

 

sc query

 

PS: http://forum.dobreprogramy.pl/nvstreamsvc-sprawd%C5%BA-je%C5%9Bli-gry-nagle-zawieszaj%C4%85-si%C4%99-t451447/