Wyłączenie ograniczenia przepustowości łącza

“start -> run -> gpedit.msc -> local computer policy -> computer configuration -> administrative templates -> network -> QoS packet schedule -> ppm limit reservable bandwidth -> properties -> disabled”

problem w tym , że mam viste basic i komenda “gpedit.msc” nie działa. jak to obejść.

panel sterowania -> centrum sieci i udostępniania -> zarządzaj połączeniami sieciowymi -> właściwości odpowiedniego połączenia sieciowego -> odznacz lub odinstaluj Harmonogram pakietów QoS

ja mam angielską wersję visty basic

Znalazłem też patch “Patch to disabled Network Bandwidth Limit in Windows Vista”. Jest to poprawka z sieci p2p i należy zachować ostrożność…

*************

załóżmy że zainstaluję tego patcha. nic już nie będzie trzeba robić nic zmieniać w rejestrze?

Nie wiem - nie testowałem - w cudowne usuwania limitów i inne tego typu ballady o zwiększeniu wydajności łącza nie wierzę. :lol:

problem u mnie tkwi w tym że mam dwa laptopy tej samej firmy , jeden z xp a drugi z vistą. przy sciaganiu tych samych plików na viscie predkośc jest około 20% mniejsza niz xp. zastanawiam sie dlaczego. wyłączyłem juz protokół IPv6 w viście i nic . może masz jakiś pomysł?

no to przetłumacz sobie polskie nazwy na angielskie, wszystko jest w tym samym miejscu.

“no to przetłumacz sobie polskie nazwy na angielskie, wszystko jest w tym samym miejscu.”

czytałeś mój pierwszy post , i co jest po chińsku.

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 18:58

pakiety QoS mam od początku wyłączone to nie to .wyłaczyłem nawet protokół IPv6 i też nie pomogło.

sCooBy^ , odstajesz ostrzeżenie za linkowanie do torrentów. Dostałeś już raz ostrzeżenie za podobne wykroczenie… Widać, masz to gdzieś…

z torrentu nie korzystałem , problem nadal nie rozwiązany.