Wyłączenie okna wyboru użytkowników

Witajcie, kiedyś, nie miałem wyboru użytkowników(znaczy się użytkownika, bo jest jedno konto), było Zapraszamy i od razu przenosiło nas na pulpit. Jednak teraz tak jest :frowning: Jak to można wyłączyć, pamiętam, że raz to wyłączałem, poprzez zmianę w rejestrze i ta opcja by mnie zadowoliła. Jeszcze pamiętam, że na stronie mircrosoft był poradnik jak to wyłączyć, ale teraz jakoś nie mogę tego znaleźć, jakby ktoś mógł podać link byłbym bardzo wdzięczny.

Zapewne instalowałeś .NET FrameWork 2.0. Po tym w systemie tworzone jest ukryte konto ASP.NET, które można normalnie wykasować w Panel Sterowania -> Konta użytkowników.

Hej,

Można usunąć albo zmusić Windows do automatycznego logowania danego użytkownika.

Wybierasz po kolei Start -> Uruchom -> control userpasswords2. W oknie, które się pojawi odhaczasz pole Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Gdy klikniesz zastosuj system zapyta o nazwę użytkownika, który ma się automatycznie logować oraz o hasło (jeśli nie jest ustawione, zostawiasz puste miejsca) - po ich wpisaniu przy kolejnym uruchomieniu systemu domyślny użytkownik zostanie zalogowany automatycznie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Okej dzięki.

Hej,

Nie ma sprawy… Mamy nadzieję, że problem rozwiązany pomyślnie… :wink:

Pozdrawiam,

Dimatheus