Wyłączenie OpenOffice.ux.pl 2.0 z autostartu


(Aneta955) #1

Cześć, dobry, witam. Mam takie nurtujące pytanie: Czy OpenOffice.ux.pl 2.0 może zostać wyłączony z autostartu? Czy nie sypnie się wtedy system albo coś.. ?


(CZiPEN) #2

Może zostać wyłączony i nic się nie stanie z systemem. Najlepiej będzie jak przed usunięciem z autostartu sam sobie sprawdzić czy się nic nie dzieje używając CCleanera (Narzędzia -> Autostart -> wybierasz program -> przycisk Wyłącz). Jeśli wszystko jest OK to zostawiasz, jeśli nie to możesz program aktywować ponownie.


(Cedar) #3

Chyba najprościej to PPM na ikonce w trayu - "nie uruchamiaj modułu szybkiego uruchamiania" (czy jakoś tak, piszę z pamięci, od zawsze mam to wyłączone)


(bbbb1) #4

Można też tak:

START>URUCHOM>w okienko wpisać "msconfig">OK>po otwarciu nowego okna wybrać>URUCHAMIANIE>odznaczyć programy, które chcemy wyłączyć>OK. Ot i wszystko.

Uwaga-nie wyłączać programów zabezpieczających


(Cedar) #5

Ale po co tak kombinować? Autostart "modułu szybkiego uruchamiania" można wyłączyć w ustawieniach OpenOffice lub w sposób, który podałem powyżej.


(Aneta955) #6

A wie ktoś z was czy ten wpis, też mogę wyłączyć?

[Program]_Microsoft Office.Ink [Plik]_C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE


(pakierhakierxd) #7

Ja to zawsze przez msconfiga wyłączam to co się samo włączy po instalacji programu :smiley:

po co sobie spowalniać uruchamianie Windows :smiley:

mam tam tylko to co potrzebne :slight_smile:


(Aneta955) #8

[Program]_Microsoft Office.Ink [Plik]_C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE - to też mogę wyłączyć z autostartu ?


(pakierhakierxd) #9

ja tam wyłączam wszystko związane z officem i nadal działa :smiley: