Wyłączenie OpenOffice.ux.pl 2.0 z autostartu

Cześć, dobry, witam. Mam takie nurtujące pytanie: Czy OpenOffice.ux.pl 2.0 może zostać wyłączony z autostartu? Czy nie sypnie się wtedy system albo coś… ?

Może zostać wyłączony i nic się nie stanie z systemem. Najlepiej będzie jak przed usunięciem z autostartu sam sobie sprawdzić czy się nic nie dzieje używając CCleanera (Narzędzia -> Autostart -> wybierasz program -> przycisk Wyłącz). Jeśli wszystko jest OK to zostawiasz, jeśli nie to możesz program aktywować ponownie.

Chyba najprościej to PPM na ikonce w trayu - “nie uruchamiaj modułu szybkiego uruchamiania” (czy jakoś tak, piszę z pamięci, od zawsze mam to wyłączone)

Można też tak:

START>URUCHOM>w okienko wpisać “msconfig”>OK>po otwarciu nowego okna wybrać>URUCHAMIANIE>odznaczyć programy, które chcemy wyłączyć>OK. Ot i wszystko.

Uwaga-nie wyłączać programów zabezpieczających

Ale po co tak kombinować? Autostart “modułu szybkiego uruchamiania” można wyłączyć w ustawieniach OpenOffice lub w sposób, który podałem powyżej.

A wie ktoś z was czy ten wpis, też mogę wyłączyć?

[Program]_Microsoft Office.Ink [Plik]_C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE

Ja to zawsze przez msconfiga wyłączam to co się samo włączy po instalacji programu :smiley:

po co sobie spowalniać uruchamianie Windows :smiley:

mam tam tylko to co potrzebne :slight_smile:

[Program]_Microsoft Office.Ink [Plik]_C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE - to też mogę wyłączyć z autostartu ?

ja tam wyłączam wszystko związane z officem i nadal działa :smiley: