Wyłączenie powiadomień mail

Niedawno zarejestrowałem się na “dobreprogramy.pl” i zadałem pytanie na jego  forum. Z racji wieku nie za dobrze poruszam się w internecie  i stad powstał cały kłopot. Mianowicie,  otrzymuje teraz na swojej poczcie gmail.com pytania zadawane właśnie na tym forum przez tamtejszych “forumowiczów”. Nie moge nadążyć za ich kasacją. Co złego ja ustawiłem, że taka sytuacja powstała? Jak temu zapobiec? Prosze o pomoc. Internauta-senior.

 

ProryZa, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Klik w nick na górze, po prawej strony forum, pokaże się menu, klik w “Ustawienia”. Na stronie jaka się pokaże, po lewej jest lista zakładek, kliknij “Opcje powiadomień”. W tym miejscu masz możliwość określenia w jaki sposób jesteś/będziesz powiadamiany o różnych zdarzeniach, odznacz opcje w prawej kolumnie o tytule “E-mail” i na koniec kliknij w “Zapisz zmiany”.

Dziekuje za podpowiedź i jednocześnie prosze o cierpliwość, bo ja nie kumam (w nick klikam, w ustawienia też ale nie ukazuje mi się  żadna lista zakładek z “opcją powiadomień”. Jeśli czujesz, ze potrafisz tak ciężkim  “przypadkiem”  skutecznie  pokierować, to proszę. Jeśli uznasz, że to beznadzieja - to i tak dziękuję. <ryza1937@o2.pl>

Pierwsza czynność:

1_png_300x300_q85.jpg

 

Druga- odznaczenie opcji mail, wszystkiego co możliwe:

2_png_300x300_q85.jpg

 

Zapisz zmiany i tyle :slight_smile: