Wyłączenie sieci EDGE w samsungu E-250

mam takie pytanie bo w tym telefonie tam u góry jest taka mała ikonka sieci EDGE, jest ona niebieska czyli jest włączona. czy da sie zrobic zeby ona zniknęła?? bo nie wiem czy nie porzera mi ona baterii ???

Sprawdz w instrukcji obsługi.

Oraz popatrz w ustawianich telefonu czy jest coś o wyłączeniu

.

nie ma nic takiego… a może wypowie sie ktoś kto posiada ten telefon ?

dzizys…

telefon sam zmienia zasięg na EDGE z GPRS`a jeżeli takowy jest dostępny…

co za tym idzie, to to, że masz lepszy odbiór i zasięg.

najbardziej to by ci to było przydatne gdybyś coś przeglądał w internecie.

możesz spokojnie zostawić

w ustawieniach odszukaj zakładke wymiana danych lub co podobnego i tam powinno być wyłącz gprs lub edge lub oba systemy wymiany danych , ta ikonka informuje w jakim systemie tel pracuje jak byś chciał przeglądać internet. Systemy te nie są wykorzystywane podczas połączeń głosowych i sms/mms.

Ej to tak mam telefon samsung galaxy 551 w reszcie bedzie podobnie z ta siecia nic ona nie pobiera z konta jedynie bedziemy miel lepszy zasieg a czsami internet za darmo to tyle jak wyłączyć to badziewie:Pto tak *ustawienia*komunikacja jak ktos nie ma to inaczej siec *sieci komurkowe*wyłacz trans…danych *-odznaczamy lub zatwierdzamy wylonczenie tego i nam znika ikonka po 2 nie ma to nic wspulnego z bateria naszego telefonu to tylko praktycznie sory za slownictwo bezuzyteczna aplikacja wspomogajaca zasieng telefonu gdy kozystamy z sieci czy gps czy czego kolwiek potrzebnego co bedzie kozystalo z internetu np:market youtube w telefonie itp dzieki sory za bleddy ale nie chodzi tu o pisownie ale o ludzka pomoc sam mam poraz 1 telefon dotykowy i poraz 1 to w nim to zobaczylem wlasnie ta aplikacje :Pz gory przepraszam za bledy i wogole :] Nie ma za co:]