Wyłączona funkcja Autoodtwarzania

Mam problem z moim napędem(podpis), a mianowicie: Gdy kilka tygodni temu włożyłem płytkę do napędu, to nie włączyła się opcja Autoodtwarzania. Próbowałem już chyba wszystkiego(edycja wpisów w rejestrze, zmiana Opcji w poleceniu gpedit.msc czy też zmienianie trybu transferu w Menedżerze Urządzeń) Dodam, że mam zainstalowanego Daemoon Tools v.4.12.3. Próbowałem go odinstalować i nadal to samo. Podejrzewam, że po deinstalacji zostały jakieś śmieci po nim w rejestrze, ale nie wiem jak je wykasować(uprzedzam pytanie: Czyściłem 2 razy rejest jv16). Nawet podłączałem dysk do innego wejścia SATA. Wie ktoś może w czym tkwi problem? Tylko proszę nie dawać odpowiedzi typu: “Zrób format i będzie latało”. Może to jest wada sprzętu? Nie sądzę. Kompa mam od 20 lutego i problem pojawił się nagle.

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdro

Poszukaj w necie pliku fix od MS , a nazywa się on Microsoft Autoplay Repair Wizard.

Nie wiem czy pomoże , ale u mnie pomogło.

Wiem o co chodzi…instalowałem to i nic

Próbowałeś ?

viewtopic.php?f=7&t=175505&p=1181459#p1181459

gierciu12 , otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik -> Zapisz jako… -> plik nazwij np. lolek.reg - najważniejsze jest rozszerzenie .reg

Następnie kliknij dwukrotnie na stworzonym pliku, a na otrzymane pytanie odpowiedz “TAK”.

k już się udało…za którymś tam razem przy użyciu Microsoft Autoplay Repair Wizard. Nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie działało ale worewer ;]