Wyłączona karta graficzna!

Witam. Przyznam się, że nie szukałem po forum, ale myślę, że to jest tak nietypowe, że nie było jeszcze…

Otóż jestem bardzo “intęligętny” i w windowsie, w menedżerze urządzeń wyłączyłem kartę graficzną (geforce 6600). tzn. kliknąłem prawym, nacisnąłem wyłącz, a potem zrestartowałem kompa. No i domyślacię, się co się stało? Komp działa, Winda działa, ale nie ma monitora ;/

I co teraz. Jak wejść z powrotem do Windy, żeby uruchomić z powrotem kartę? Próbowałem już przez tryb awaryjny - nie działa, wyjmowałem kartę, uruchamiałem jakiś program, nic nie działa.

Kiedy ś już miałem to samo, wtedy reinstalowałem system, ale teraz tak mi się nie chce… może mi coś doradzicie? Please!

załatw sobie na chwilę choćby, jakąś starą kartę na PCI,dopal kompa i przywróć system do stanu sprzed eksperymentu!!

Albo zobacz czy można tę kartę AGP włączyć.

Tylko w biosie ustaw grafikę na PCI

A po co zakładasz dwa takie same tematy ?? :?

wejdź do Konsoli odzyskiwania,aby wyświetlić wszystkie sterowniki i usługi listsvc następnie włącz dany sterownik poprzez komendę enabled np:

albo po prostu przywróć bios do ustawień fabrycznych (poprzez zworkę, a jeżeli Twoja płyta główna jej nie posiada, to poprzez wyjęcie na jakiś czas baterii).

Głupio się przyznać, ale sam na początku mojej przygody z komputerami, kiedy sprawdzałem “co jest do czego” zrobiłem dokładnie to samo co Ty :?

a co mu pomoże reset biosu:? skoro on wyłączył kartę w windowsie:?

pozatym - po kiego dałeś 2 takie same tematy:? - złączyć je a 2 do kosza…