Wyłaczone steam-posiadam klucze do gier, co i gdzie wysłać?

Witam serdecznie, posiadam konto steam z 2007 roku moje, które sam zakładałem. Wyskoczył mi komunikat, że konto zostało wyłaczone, posiadam klucze do wszystkich gier na koncie. Co i gdzie mam napisać, aby rozpocząć proces odzyskania konta? Oczekuje rzeczowych odpowiedzi, co jak i gdzie. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

https://support.steampowered.com/newticket.php Po angielsku musisz napisać, że konto zostało wyłączone, prosisz o wyjaśnienie sytuacji przy okazji podaj im skany kluczy żeby uniknąć ponownego oczekiwania na e-mail.

gdzie mogę coś wpisać do wysyłki?

takie okno mam tylko!

http://www.bankfotek.pl/view/880856

chyba mają jakieś problemy, założyłem konto, żeby napisać do nich, ale żaden mail nie przychodzi na moja skrzynkę, jakieś pomysły? :slight_smile:

dla innych napisze, którzy będą mieli podobny problem, trzeba założyć konto na stronie która podał użytkownik albo zalogować i napisać, trochę dziko jest to zrobione bo jak ma napisać osoba, której ukradziono konto lub, jej konto zostało wyłączone,ale pomijam - w tym wypadku trzeba nowe konto założyć i przejść całą procedurę. Jak już założymy konto to trochę trzeba poczekać, przynajmniej w moim wypadku upłynęło trochę czasu zanim dostałem maila z wskazówkami co zrobić, potem już wystarczy tylko do nich napisać co nam leży na wątrobie. Napisać, temat i wybrać kategorie problemu i wszystko. :lol: