Wyłączone WI-FI, jak uruchomić


(Zebulak) #1

Sprawa dotyczy laptopa hp 650, wyłączona jest sieć WI-FI, uruchamiam przycisk na routerze, nic, w centrum mobilności brak przycisku włącz kartę, w menadżerze urządzeń karta  niby jest i niby działa, klawisze f1-f12 nic nie dają, to samo z funkcyjnym, nie wiidzę na obudowie żadnego przełącznika. Co robić? Często to się zdarza.Przewód działa.


(Marivs) #2

Zainstaluj _ HP Wireless Assistant _

W moim przypadku działa  na HP 6715B ale z płytą od 6715S - brak niektórych złącz uniemożliwa ręczne wzbudzenie modemu ale dzięki HP Wireless Assistant mogę pod M$ zarządzać siecią wifi/LAN.


(Javapraca) #3

Sprobuj, trzymajac wcisniety przycisk fn (lewy dolny rog klawiatury), nacisnac przycisk f12. To powinno wlaczyc karte sieci bezprzewodowej.


(tomnatom) #4

SPróbuj wg rady Konradzińskiego.

W instrukcji laptopa jest to opisane :

http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.BINARYPORTLET/public/kb/docDisplay/resource.process/?spf_p.tpst=kbDocDisplay_ws_BI&spf_p.rid_kbDocDisplay=docDisplayResURL&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&spf_p.rst_kbDocDisplay=wsrp-resourceState%3DdocId%253Demr_na-c03313489-1%257CdocLocale%253Dpl_PL&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken


(Zebulak) #5

Sprawa rozwiązana,dziękuję.