Wyłączony głos w laptopie

Vista.Nie wiem co dokładnie zrobiłam ,ale w grze nie działał mi mikrofon i zmieniałam cos w panelu sterowania,a dokładniej panel->dzwiek->zarządaj urządzeniami audio potem klikałam w ikony i przy niektorych dawałam wyłącz i znikneły.

I jak na pasku start jest ikona dźwięk i na nia klikne to jest napisane;głośniki dzwiek bluetooth i przy tym ikonka słuchawek.Wcześniej napewno nie były tam sluchawki. :wink:

dolla1 ,

Primo: Spróbuj wykonać operację odwrotną, do tej opisane przez Ciebie. :wink:

Secundo: Jeśli to nie pomoże, wejdź do Menadżera Urządzeń wyświetl listę urządzeń, sprawdź czy jakieś są wyłączone, jeśli wśród nich jest jakieś odpowiedzialne za dźwięk kliknij na nim PPM (prawy przycisk myszy) wybierz właściwości, przejdź na odpowiednia zakładkę i kliknij Użyj tego urządzenia -włącz. :wink:

menadzera urżądzen cyzli “zarzadaj urzadeniami audio” tam nie klikne włacz bo jesli to wylaczylam to znikneło :roll:

dolla1 , PPM na mój komputer właściwości odpowiednia zakładka (Sprzęt) i Menadżer Urządzeń, o tym mówię. :wink:

Powinno pojawić Ci się okno jak tutaj:

Menadzer.jpg&t=1

Szukasz tego co wyłączyłaś klikasz na tym PPM i klikasz włącz.

Zapewniam, że nie zniknęło. :wink:

Wszedzie pisze ''urzadzenie dziala oprawnie" kliknelam na 2 przywróc i nadala nic nie ma dzwieku :expressionless:

dolla1 , pokaż zrzuty ekranu aplikacji gdzie się bawiłaś i “napsułaś” :wink:

Pomogło tylko nie odrazu :slight_smile:

Dziekuje :smiley:

No tak, gdyż zapomniałem dodać info o restarcie. :wink:

Cieszy mnie to, że mogłem pomóc, pozdrawiam! :wink: