Wyłancza mi się komputer

mam go 3 miesiące…oddam go do kumpla on mi załozy dodatkowy wentylator i zobacze co sie z nim bedzie działo… najprawdopodobiniej procesor sie grzeje… dzisiaj to sprawdziłem właczyłem EVEREST Ultimate Edition i cały czas patrzałem na temperature procesora gdy przekraczała 115 stopni C komp siadał… ogolnie to moze sie cos zrąbac od tak wysokiej temperatury?

a jak wytumaczyc to ze u kumpla chodzi normalnie?

Miałem taki sam problem ale Informatyk odrazu powiedział że zbyt wysoka temperatura i wyjął wiatraczek i posmarował go jakąś pastą i działa.Czasami mi się też sam resetuje to powiedział że ma dwie innej firmy pamięci ram

moze tez wymiana obudowy?? o wogole co mógłbym wymienic albo jeszcze dokupic do tego kompa?? zeby było gites :smiley:

jeszcze jeden problem… czasami niechce sie wyłonczyc… dlaczego?? tzn robie star wyłacz komputer i wylatuje logo windowsa i nic moechce sie wyłaczyc…

???

Człowieku, opanuj się. Procesor ma ogranicznik, który wyłącza kompa jak proc. przekroczy daną temp. Sprawdź czy między wiatrakiem a radiatorem nie ma kurzu, sam tak kiedyś miałem. Jak nie chcesz się sam z tym bawić to oddaj do serwisu i sprawdź czy radiator jest zapięty na 4 zatrzaski.

też mam z NTT i często się sam wyłącza komp i pokazuje się błąd oddawałam do tego serwisu 2 razy i oni mówią że wszystko działa dobrze oO

błąd jest związany z BIOS- em i nie wiem jak go naprawić

zawiozlem kompa do kumpla wyczyscił go i narazie działa dobrze… zobaczymy jak dalej. DO Toru człowieku jestem opanowany;] wiec nie lataj :confused:

kolega na de mną dobrze mówi… kiedyś trzymałem skrzynkę między dwoma półkami i mi się resetował i przegrzewał…

Od pewnego czasu komputer trzymam na biurku wyżej i wszystko gites…:slight_smile:

Radzę oddać na gwarancję :slight_smile: ale jeszcze spróbuj przemeblowania ^_ pozdrawiam!

Najlepirj pójdź do informatyka i niech on to wyjaśni. Chodzenie po kolegach niezbyt dobrze może się skończyć dla komputera.