Wylogowywanie z portalu

Mnie co jakiś czas wylogowuje z portalu (ale z forum już nie) więc podejrzewam, że ustawili jakiś krótki okres ważności ciasteczek czy coś… Nie znam się na tym.
Poza tym powtórzę się ze wczoraj :wink:

1 polubienie

Mnie też wyloguje czasami z portalu. Widocznie tak być musi.

RODO WP bazuje na dziwnym ciasteczku jak “Google” (też ma dziwny mechanizm, że komunikat nie ładuje się na innych wersjach językowych) albo dziwnie siedzi to w LocalStorage.

||wp.pl/*-FwkqOxhmGz4XCSo7GGYbPhcJKjsYZhs-$script,domain=dobreprogramy.pl

Może to zadziała tylko niby w tym pliku jest też Gemisus, a w Polsce niby nie można tworzyć list do ochrony prywatności (Oleg pewnie nie mieszka w Polsce, stąd tworzy filtry) - trzeba by się wyprowadzić poza Polskę… (nie wiem gdzie to wyczytano…).

Adguard też ma problem z ciasteczkami. Zgłosiłem to na GitHub na przykładzie z Edge na starym silniku z AG extension.

Czy te privacy są zintegrowane z filtrami irytującymi lub wewnętrznymi?

Nie są, raczej nikomu niemiłe siedzenie w więzieniu, bo niby przegra w sądzie za publiczną listę na ochronę prywatności mieszkając w Polsce.

Oficjalne filtry polskie razem z nie polskimi blokują adocean, który jest połączony z gemius, natomiast sam gemius blokują tylko filtry nie polskie. Więc jest ciekawie. @krystian3w, możesz wpisać sobie adocean.pl i gemius.pl
No w końcu ktoś pomyślał i zablokował te 3/4 malware z internetu.
Co nie zmienia faktu, że na Edge raz DP działają normalnie, a raz nie.

I znowu było te cookies/rodo. Nie czyściłem żadnych ciastek. @Lisek, po zaakceptowaniu tych cookies/rodo i bez czyszczenia uprzednio ciasteczek, powiadomienie się pojawia co chwilę. Zróbcie coś z tym.

O! Założyłem nowy temat?

O mod już go wrzucił tutaj?