Wylogowywanie z przeglądarek

Witam,
Mam problem od paru dni który polega na tym, że wylogowuje mnie z opery gx. Najgorsze jest to,że nie w konkretnym czasie tylko na przykład po 1 dniu użytkowania albo po 20 minutach od zalogowania. Mam włączone pliki cookies i odinstalowałem ccleanera, reinstallowałem przeglądarki obie, bo czytałem ze to może być problemem oraz włączyłem synchronizacje też nie pomogło. Na chromie mam tak samo po prostu wylogowuje mnie,ze wszystkich stron. Hasła nie pamięta ale za to email pamięta .

To może Firefox? :wink:

Albo Vivaldi

No wolałbym zostac na operze albo chociaz na chrome ale wydaje mi sie skoro problem przeszedl z opery na chrome to tak tez bedzie na następnej przegladarce

A spróbuj na innej przeglądarce nie opartej na Chromium. Może spróbuj przytoczonego wcześniej Firefoxa, albo nowego Edge (tak, na Chromium, ale logowanie i synchronizacja odbywają się za pomocą konta Microsoft)

Jeśli w przeglądarce jest jakiś błąd np. w profilu to zwykła reinstalacja lub deinstalacja nic nie da.
Zostaje sporo śmieci" po nich i ponowna instalacja te wszystkie rzeczy przejmuje. Jeśli nie masz np. Revo lub nie bardzo wiesz jak się nim posługiwać to pozostaje odkryć ukryte pliki w Użytkownicy i tam czyścić wszystko co ma wspólnego z nazwą przeglądarki.

Tak tam zostaje sporo syfu.
-użytkownik/AppData/Local/Opera Software/Opera Stable/Cache/
A po odinstalowaniu wywal jeszcze to:
użytkownik/AppData/Local/Programs/Opera/
I wtedy instalujesz na czysto

Zrobiłem to i wciąż nie działa,sprawdzałem również na innych przeglądarkach czyli microsoft edge i tez mnie tam wylogowuje

Napisz co rozumiesz pod pojęciem “wylogowywuje mnie z przegladarki”. Czy tez raczej chodzi o to że po jakimś czasie zostajesz wylogowany ze strony i musisz sie ponownie na nią logować.

Tak,dokładnie tak. Na przykład używałem przeglądarki 1h temu i żeby odpowiedzieć na komentarz ponownie musialem sie zalogować

Firefox.
Korzystać z opcji:


Do wyjątków dodawać czyste adresy stron, gdzie trzeba się logować i klikać w Zezwalaj.

Sporo roboty, ale potem FF wyrzuca wszystkie ciasteczka zbędne, a zachowuje potrzebne.

Najwyżej odinstaluj Chrome i Operę IObit Uninstallerem/Revo Uninstallerem i wyczyść pozostałości ręcznie (chociaż te programy usuwają większość). Potem instalacja od nowa

Są strony gdzie ze względu bezpieczeństwa po jakimś czasie następuje automatyczne wylogowanie.
Jako skrajny przykład dam stronę konta mojego banku. Jeśli po minucie od zalogowania nie podejmę żadnej akcji, zostanę wylogowany.