Wylogowywuje mnie ciagle

Hej jest problem … co sie zaloguje w tym forum ( w ie, maxhton, firefox, opera) to za kilka chwil mnie wylogowywuje … czasami zdaze napisac cos … strasznie to jest denerwujace !!

Poruszałem jakiś czas temu ten problem. Mam to samo. Rozwiązania proponowane przez administrację nic u mnei nie dają. Po prostu przyzwyczaiłem się do tego i żadziej zaglądam/odpowiadam, bo nie mam ochoty 3 razy się logować żeby na jednego posta odpowiedzieć.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50764&highlight=

jak by co to tu masz ten temat :smiley:

u mnie na lisku, kilka razy zadziłało, ale teraz to już “po ptokach” ale może Ci pomoże

Korzystam z forum i vortalu w kilku różnych miejscach, na różnych komputerach, z różnymi systemami i przeglądarkami i nigdy nie miałem takich problemów.

Przypominam że poprawny adres forum to:

http://forum.dobreprogramy.pl

Przy korzystaniu z adresów:

www.forum.dobreprogramy.pl

lub

http://www.forum.dobreprogramy.pl

mogą występować tego typu perturbacje.

Korzystam z forum i vortalu w kilku różnych miejscach

i tylko tu mam problem :stuck_out_tongue:

a raczej z adresami nie ma problemu skoro korzystam z linków forum lub głównej strony, coś jest nie tak gdzieś olbo u nas albo u was i tyle, trzeba się przyzwyczaić 8)

Pozdrowienia dla Ekipy.

No tak ale jak wejdziesz na vortal z adresu:

www.dobreprogramy.pl

to jak klikniesz na link forum, to cię przekieruje na:

www.forum.dobreprogramy.pl

i kłopoty gotowe 8)

fiesta , to może ktoś powinien zadbać o to, żeby bez względu na to, czy wchodzi się na forum poprzez dobreprogramy.pl czy dobreprogramy.com przekierowywało na właściwy adres forum?

Jeszcze jedno. Nieważne czy wchodzę na forum.dobreprogramy.com, czy pl i tak po chwili mnie wylogowuje.

areh tu nie chodzi o domenę (com została, żeby sobie jej nikt nie przywłaszczył) tylko o protokół internetowy, poprawny to http a nie www :!:

Ok. trochę za szybko i źle przeczytałęm. Poobserwuje to i dam znać jak to się ma do rzeczywistości. Mam nadzieję ze masz rację i to w końcu rozwiąze mój (i chyba nie tylko) problem.

Zdravim

Złączono Posta : 14.02.2006 (Wto) 19:38

Już pierwsza uwaga.

Jestem na forum (http://forum.dobreprogramy.com), chcę przejść na vortal i klikam na baner na górze strony. Baner przenosi mnie na http://dobreprogramy.pl/. Teraz spowrotem chcę wejśc na forum. Klinak więc na linka na stronie vortalu. Link przenosi mnei na… http://forum.dobreprogramy.pl/ i jestem wylogowany. Zmieniam końcówkę adresu na .com i znowu jestem zalogowany. Coś tutaj ostro jest namieszane.

Dodam jeszcze, że wchodzą poprzez linka ze strony http://dobreprogramy.com/ także wchodzimy na http://forum.dobreprogramy.pl/ i sytuacja jest nieciekawa.

Złączono Posta : 14.02.2006 (Wto) 19:53

Uwag ciąg dalszy:

Jestem na stronie głównej forum (z końcówką .com), odświeżam kilka razy i znowu mnie wywala. Daję Zaloguj , wklepuję hasło (ciągle jestem na .com), klikam żeby mnie zalogowało i… jestem na .pl wylogowany. Zmieniam końcówkę adresu na .com i już jestem zalogowany.

Cuda na kiju.

no wreszcie sie zalogowalem z pod opery :slight_smile: :wink: :mrgreen: :twisted: i mam podobmie jak kolega areh

Chłopie, ty masz jakiekolwiek pojęcie o protokołach??

a mozliwe jest o ze dzieje sie to poprzez uzywanie firewall’a z sp2 ?? Czy raczej pewna osoba w blad mnie wprowadza ??

nos-g , ja mam tak pod Linuksem, więc SP2 nie ma tutaj nic do rzeczy.

Czyżby chodziło Ci o to:

Wyluzuj 8)

A odnośnie poprawnego adresu forum pogadaj z Liskiem i Lazikarem, oni coś więcej na temat wiedzą po doświadczeniach z wieloma zgłoszeniami userów na temat nieprawidłowego działania forum :wink:

czyli kumpel kit wciskal… ze to wina SP2 :slight_smile:

Uzywasz złego adresu. Na .com bedziesz wylogowywany. To nie cuda a błąd w twoim adresie na który nie wiem czemu sie uparłeś. Sam namieszałeś wiec sie nie dziw.

Bo adres forum to http://forum.dobreprogramy.pl/ jak przechodzisz z .com na .pl to tak się zachowuje. Nie używamy .com

Poprawny adres forum to http://forum.dobreprogramy.pl/

lazikar , tylko że to nie ma najmniejszego znaczenia czy jestem na pl. czy na com. Zawsze po jakimś czasie mnie wylogowuje. Zawsze.

Mnie też wylogowuje, ale tylko wtedy, gdy nie jestem

aktywny. To znaczy - jestem zalogowany na forum,

otwieram sobie stronę głowną i tak zostawiam.

A ja właśnie nie. Robi się tak podczas przechodzenia z jednego działu do drugiego, a przerwy między jednym a drugim nie trwają nigdy dłużej niż minutę.

Witam! Od 2-3 dni wylogowywuje mnie z forum (mam właczoną opcje auto. logowanie)! Jeszcze wczoraj gdy wpisałem swoj nick i hasło zogowalo mnie bez problemu, a dziś pisze że podałem niepoprawne lub nieaktywne dane! O co chodzi?