Wymagana aktualizacja Flash-a

Witam

Miałem jakis czas temu problem z komputerem, zaczeło sie od problemu z google oraz allegro, wyskakiwała informacja o aktualizacji Flasha.

Z komputerem sobie poradziłem, ale jeszcze problemy mam na tablecie i smartfonie, z informacji na forum wyczytalem, że moze byc jeszcze problem z routerem.

Niestety na routerach nie znam sie za bardzo.

Podczas otwierania stron wyskakuje mi komunikat “warning your flash player may be out of date. please update to continue”, czasami moge korzystać ze stron ale częściej mam problem ze sklepem Google Play.

Co musze zrobic, jakie dane podac aby mozna było mi pomóc.

 

Klasyczne objawy infekcji routera, zresetować router, zabezpieczyć  go dostatecznie skomplikowanym hasłem.

Możesz usunąć wszystkie dotychczasowe instalki flasha z systemu i wgrać najnowszą wersje ze strony adobe, zarówno dla obecnej przeglądarki jak i wersje dla IE http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Jeśli dalej będą pojawiać się komunikaty to j/w - system zainfekowany lub router niezabezpieczony przed zdalnym sterowaniem z WAN i przez to ktoś na nim manipulował.

Witam

Reset rotera rozwiązał problem, a router był cały czas zabezpieczony długim haslem wiec nie było szans aby ktos obcy poznał hasło.

Dziekuje za porady