Wymagania minimalne gier

Witam .Chciałbym poznać minimalne wymagania dla gry brothers in arm. lub czy możecie mi napisać czy mi pójdzie. Mój komp:

  • Adm Athlon XP 2000+

  • 256 ram

  • GeForce 4 mx440

  • Windows XP

Supported OS: Windows® 2000/XP (only)

Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (2.5 GHz Pentium IV or AMD recommended)

RAM: 512 MB (1 GB recommended)

Video Card: 32 MB DirectX® 9.0c compliant (see supported list*)

Sound Card: 16-bit DirectX 9.0c compliant sound card

DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4X DVD-ROM (8X or better recommended)

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Windows keyboard and mouse only

Multiplay: Broadband with 64 kbps upstream (128 kbps recommended)

źródło: strona oficjalna gry

Podobno na kartach z serii MX gra nie działa :?

Karty z serii MX nie mają Pixel Shadera.

Brothers in arms. Road to hill 30 minimalne wymagania: procesor Pentium III lub AMD Athlon 1 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 32 MB, DirectX 9.0c, Windows 2000/XP, DVD-ROM,

4 GB wolnego miejsca na dysku; producent: Gearbox Software, dystrybucja w Polsce: Cenega Poland

żródło

entium III lub AMD Athlon 1 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 32 MB, DirectX 9.0c, Windows 2000/XP, DVD-ROM,

4 GB wolnego miejsca na dysku

Gra nie włączy ci się możesz być w 100% pewny.

mysle, ze na takiej konfiguracji… szczegolnie chodzi o karte graficzna i ilosc ramu mozesz zapomniec o komfortowej grze.

sam gralem na axp2k+, 512 ramu, r9600… na poczatku w mniejszych planach jest calkiem dobrze, pozniej czym wiecej sie dzieje na planie, masz pod soba dwie druzyny, jezdza czolgi i atakuje cie sporo wrogow to czesto gierka potrafi sie przyciac.

poza tym brak szaderow w twojej karcie tez da sie we znaki.

gralem w rozdzialce 1024 i cos okolo srednich detali.

i zawsze mozna zassac demko zeby sie przekonac

http://www.brothersinarmsgame.com/uk/index.php

sorki, że o czyms innym, ale czy na moim kompie pójdzie San Andreas?

odpalisz na bank ale na low i 800x600

Bez PS nie ruszy z tego co czytałem :roll:

JA MAM DURON 1000 256 RAM SDR KARTA GEFORCE 2 MX-FEST PODKRĘCONA I SAN ANDREAS HULA NA 800 NA 600 Z PEŁNYMI DETALAMI :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: więc ci ruszy bankowo! !!

A o czym jest temat?

to świetnie :slight_smile:

To już lekkie. Przegięcie. Co i mzależało żeby gra działała pod Windowsami 9x? :frowning:

Spraw technicznych się nie przeskoczy…

9x wychodzi z obiegu… Trzeba się z tym liczyć.

No tak. Ale producenci Half-Life 2 jakoś się z tym nie liczyli. Wszystko wygląda jakby MS maczał w tym palce :slight_smile: