Wymagania na zaawansowanego użytkownika

Są kompilatory co przy sprawdzaniu pokaże błąd w linii. Ale taki przykład

Ja grałem w oryginalną wersję gry gdzie wskazywana chmura przenikała i uniemożliwiła przejście gry, no to akurat zależy od wersji. Ja w technikum miałem sporo nauki i nawet nie myślałem o lukaniu tego w domu, kupiłem książkę o c++ nie grębosza ale inną ale 2-3 dni po zakupie pożyczyłem kumplowi. Generalnie programowania nauczyć się ciężko komuś, kto ma problemy z matmą bo o matmę wszystko się rozchodzi, logiczne myślenie itd. A przy oddawaniu programu był pogrom kobita wymagała czegoś czego sama nie nauczyła, no ale się jakoś zdało. Myślę kiedyś wrócić do takiego kodzenia, myślę po nowym roku jak odzyskam książkę i ze większym zapasem czasu szukając w necie.

Wracając do tematu, jest on w zagadkowej pozycji z przekierowaniem na nie. CF mogę mieć na razie od tak na płycie i jak dana osoba umieści logi to się zda na fachowców. Ja mogę przejechać kompa 3 skanerami, poblokować porty wyczyścić rejestr, kompa ze śmieci, zdefragmentować itd. Ale mam świadomość ,że mogę korzystać bez przeszkód z różnego oprogramowania mając do nich instrukcje.

IMHO jak nie działa combofix i inne automaty do usuwania infekcji, to lepiej odpalić ubudubuntu (czy jakoś tak), pozgrywać istotne dane i formacik. Jak zaczniesz się bawić w ręczne usuwanie podejrzanych procesów/usług i naprawę windowsa to po prostu stracisz dużo czasu, a system z przed 2-3 lat nigdy nie będzie chodził równie sprawnie co nowy.

Oczywiście format w przypadku poważnej infekcji a nie wirusa “polska milicja” którego nawet bardziej rozgarnięty gimnazjalista potrafi usunąć.

Nie zdarzyła mi się jeszcze taka sytuacja, system mi chyba max 1.5 roku stał w porywach do roku. Ale temat chyba wyczerpany.