Wymagania sprzętowe do gry

Witam serdecznie, chciałbym się poradzić odnośnie tego czy komputer mi grę pociągnie, a mianowicie wszystkie podzespoły się zgadzają lecz nie jestem pewien odnośnie procesora ponieważ wymagany minimalny to jest Intel Core i3-6300 3.8GHz, a ja posiadam Intel Pentium G4600 3.6GHz, czy to da rade czy szkoda marnować czas na pobieranie?
Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Zależy jaka gra - to że są minimalne nie oznacza że z płynnością da sobie radę.

Hm, mi chodzi teraz dokładnie o Apex Legends, ostatnio dość spory szał na to i no :smiley: ogólnie to wszystko inne mam lepsze niż wymagania minimalne, jedynie ten procesor…

Szkoda marnować czas na tą grę!

Jakieś konkrety i dowody?
Mi się nawet podoba - ma spójny system progresji postaci, jest darmowy z opcjonalnym systemem mikropłatności, niezły balans postaci w oparciu o kooperację.

Dowód jest taki, że grałem i mi się nie podoba. Balans czego? Ja nie widzę balansu jak zaczynam od zera i trafiam na przeciwnika z poziomu “milion” który mnie i innych zabija w sprosób trudny do wyjaśnienia :slight_smile:

Poza tym gra jest lukierkowa.

Przykra sprawa XDDD ale też bym spróbował stąd moje pytanie czy pójdzie :slight_smile:

no wiem, przykra :slight_smile:

spróbuj, pewności nie ma, ale przy odpowiednich ustawieniach może da radę. Ja mam mocny sprzęt ale musiałem trochę powalczyć z ustawieniami grafiki, żeby zoptymalizować tą grę. Wg mnie pójdzie, pytanie jak?

nie no ogólnie to mi nie straszne jest nawet granie na najniższych ustawieniach grafiki więc to już bez problemu, byle jako tako płynnie działało :wink:

Testuj :wink: ja przetestowałem i odinstalowałem :slight_smile: @lordjahu się podoba :slight_smile:

Widocznie grałeś z kijowym zespołem.

Możliwe, generalnie nie mam pojęcia kto to był :slight_smile:

Daj znać kiedyś to się skrzykniemy, poszukujemy kumatego-trzeciego do teamu.
A co do problemu -> @kamykk powinno spokojnie Ci uciągnąć. Z racji tego że gra jest darmowa ściągnij i sprawdź w praktyce, gdy przyda Ci się optymalizacja to daj znać - podpowiemy jak najlepiej ustawić grafikę :slight_smile:

dzięki za odpowiedź :smiley: jak coś to się będę odzywał bo szczerze to jeszcze nie skończyłem pobierania bo czasu mi wiecznie brakowało xd