Wymagania sprzętu do Windows 7 wersja 64 bit

O co tu się kłócić? System dostosowuje zużycie pamięci także do jej dostępności… Jeśli ktoś ma 2GB, to wiadomo, że Windows zarezerwuje dla siebie mniej, niż w przypadku gdyby miał dostępne np. 4GB.

Dzięki, to jest informacja, o której zapomniałem wspomnieć. Po za tym napisałem 2 posty wyżej, że po uruchomieniu zużywa “średnio” 1,1GB.

Kolega urwał się z choinki, nie czytając całego wątku. W każdym razie już totalny offtop się zrobił, w temacie udzielono odpowiedzi na zawarte pytanie.

Offtopic - KOSZ.

Radzę skończyć z prywatnymi wycieczkami

Ja nie widzę różnicy na 1.5 GB, Celeronie d 346 i grafice radeon x550 pomiędzy x86 a x64.

ja na win7 ultimate 32bit przy wyłączonych wszystkich programach jakie się dało mam taki wynik:

25567556373988467992.png

Powinieneś wymienić płytę główną najlepiej na taką z podstawką socket AM2 albo AM2+ żeby pod twojego procka pasowała. Wydaje mi się że nie da się na takim procku mieć ddr3 chodź mogę się mylić.

Jak rozumiem komputer ma być do gier. Powyższa opcja zbyt wiele ci nie da, dlatego proponuje zainwestować coś lepszego z podstawką Socket AM3 do tego porządny ram ddr3 i czterordzeniowy procesor