Wymagania visty

Witam mam jedno pytanie Czy vista pójdzie mi na:

:arrow: 256ram

:arrow: Radeon 9200 SE Family

:arrow: 128 pamięci

Jeste zielony w tych sprawach :frowning:

faq nie łaska czytać?? normlana instalka nie podzie…morzesz zmodyfikować ją, oby odpaliła --> użyj szukajki, ale będzie strasznie muliło…nie polecam…

Tu masz wymagania. Ale ułatwie Ci szukanie Tobie nie wejdzie Vista.

Aha dzięki

W dniu 25.06.2008 , o godzinie 19:46 został dopisany post przez Rafko30

ale mam jeszcze jedno pytanie jak sie dodaje ram

Musisz kość ram kupić i włożyć. Jak chcesz dokupywać to napisz jaką masz płytę główną to Ci doradzimy jaka wziąć.

Wkładając kość w slot na płycie głównej

Jaką koszć ram i gdzie włożyć?

Musisz kość ram kupić i włożyć. Jak chcesz dokupywać to napisz jaką masz płytę główną to Ci doradzimy jaka wziąć.

kup 768 mb ramu zeby bylo 1 gb i wtedy bedzie oks;] a ciekawe jaki on ma procesor jak 600 mhz to moze mu vista nie pojsc jeszcze przez to hehe 800 mhz minimum:P

A nie lepiej żeby kupił od razu 1 GB tylko będzie musiał kupić dwie karty ( w twoim przypadku kolego tak to wygląda daniel241190 , 512MB i 256 żeby miał razem 1 GB. A nie lepiej zaproponowac mu 1GB ?

tez moze byc ale ciekawe ile jego komputer wyciagnie ramu i czy to jest ten stary typ ddr czy ddr 2 bo ddr jest drozszy:)

bo do starego kompa nie oplaca sie duzo inwestowac sam taki mialem i w niego nie inwestowalem:P

instalator niezmodyfikowany ci nie pozwoli zainstalować, bo na początku wymaga 512 RAM, tak pisze ale podobno da się zainstalować na ~350 MB. Także będzie chodziła bardzo wolno bez bajerów graficznych, i bez antywirusa, drukarki, bo to dodatkowe zasoby pobiera.

Procesor mam Celeron Cpu 2.60Ghz2.60Ghz Ale vista by weszła na 256 ale by strasznie muliło?

właśnie tak…

a po ile może być 1 gb ramu?

ddr czy ddr2?? sprawdź np. everestem jesli nie wiesz a potem poszukaj w internecie…

Tak, ale będzie działać podobnie jak XP, może trochę wolniej