Wymagania Windows 7 Ultimate 64-bit ;)


(Geekstobi) #1

Witam mam komputer o takich wymaganiach Procesor: AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz RAM: 2GB Dysk: 500GB i Grafika: Nvidia Geforce GT 430 1GB i chcialem zainstalowac Windows 7 Ultimate 64bit bo teraz mam 32bit i czy jak zainstaluje 64bit to komputer bedzie dobrze chodzil czy potrzebuje wiecej ramu czy będzie sie wieszal na 2GB ram? Pozdrawiam :wink:


(krzysiekx) #2
http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/system-requirements

To zobacz. W ogóle po co Ci system 64 bit? Jak masz 2 GB ram to 32 wystarczy, ja bym na 64 bity zmienił dopiero przy większym ramie. Tak to nie ma po co.


(Lechoslawgmer) #3

Komputer bedzie dobrze chodził :slight_smile: tylko nie wiem czy warto chyba że pamięci 2 GB dołożysz


(oggi21) #4

Bez sensu, po co Ci Ultimate ? Po za tym po niżej 4 GB nie zauważysz różnicy


(krzysiekx) #5

Bo Ultimate akurat dobrze seedują na torrentach :wink:

A tak na poważnie może kolega potrzebuje łatwego zmieniania języków?

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/compare?T1=tab15

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/compare

Na pewno by w błoto nie wywalał tyle kasy na coś czego nie użyje


(Semtex) #6

Co się tak przyczepiliście do tego Ultimate, sprawa Usera co instaluje, może potrzebuje możliwości zmian języka interfejsu, może jest mu potrzebny Bit Locker…

@Autor.

Instaluj spokojnie x64, jakiś kosmicznych różnic nie odczujesz (3GB RAM) jednak x64 to jest architektura z przyszłością, lepiej adresuje pamięć. Po za tym RAM jest tani, rozbudowa do 4GB to nie problem w dzisiejszych czasach, jeżeli zdecydujesz się na taki krok to będziesz miał z głowy reinstalcję systemu na x64, wepniesz nowy RAM i będzie działać.


(Freeq52) #7

Chodzić będzie chodził, ale radziłbym dokupienie 2GB RAMu. To przecież grosze…


(xomo_pl) #8

albo dołóż 2GB RAM albo wgraj 32bitowy system- kupując Ultimate (a zakładam (zapewne naiwnie), że kupujesz) dostajesz 2 nośniki:32 i 64 bit z tego co pamiętam.

Instalowanie 64bitowego systemu gdy Ram’u masz mniej niż 4GB jest brz sensu: nie odczujesz żadnych korzyści a sam system zajmuje więcej niż wersja 32bit.