Wymaiana chłodzenia

Witam!! Mam boxowe chłodzenie i szykuje sie zmiana płyty i spore OC :slight_smile: bo bo płyta z ogromnym potencjałem i procesor w sumie też :slight_smile:

no i potrzeba mi chłodzenie do ~80 zł do:

Amd Athlon x2 250 3.0 ghz

MSI 870-G54

myślałem nad :

SilentiumPC Spartan HE923 za 69 zł

na morele.net

dobry wybór? macie inne propozycje?

Witam

te chłodzonko które podałeś jest bardzo dobre,już nie wspomne iż nadaje się pod wszystkie sokety to jeszcze jak masz małą obudowe to wymiarowo powinno być dobre

http://www.komputronik.pl/product/95824 … ooler.html

ostatnio na tym forum go kupował koleka i bardzo sobie go ceni,także myśle że to dobry wybór

TURANKANTOR13 , podałeś link do tego samego coolera w dodatku o 1zł drożej ( :stuck_out_tongue: )

Dariushinio , Na ten procesor spokojnie wystarczy Spartan, te Athlony nawet na boxowym chłodzeniu mają niskie temperatury :slight_smile:

Wiem,że do tego samego bo o to mi chodziło

Dariushinio , ten cooler jest bardzo dobry, sam go nie tak dawno kupiłem.

Tylko pamiętaj żeby odczekać ok tydzień lub dwa zanim zaczniesz się bawić w OC żeby pasta się wygrzała i osiągnęła swoją właściwą efektywność.

W sumie to ogólnie odradzam ludziom bawienie się w OC ale widzę że jesteś zdecydowany i nic tego nie zmieni…

dlaczego odradzasz?

mocno podnosi osiągi proca. i nieco skróca żywotność.

i tak za rok zmiana na phenoma więc OC będzie bardzo dobrym rozwiązaniem :slight_smile:

Dariushinio , no nie wiem czy rzeczywiście aż tak mocno odczucia użytkownika mogą być bardzo nieobiektywne a cyferki w benchmarkach są tylko cyferkami które trudno przełożyć na rzeczywistość.

Ale wolałbym nie schodzić na temat OC…

Świetna propozycja w tej kategorii cenowej :slight_smile: W dodatku fabryczny wentylator wystarczy ustawić na jakieś 66% mocy żeby mieć nie tylko wydajne ale i super ciche chodzenie :slight_smile: