Wymiana chłodzenia w karcie graficznej

Witam, posiadam taką oto karte graficzną : http://www.jtc.hu/termekek/58750224/gigabyte-radeon-hd6770-oc-1gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-display-port-pcie-.html . W karcie pałd mi wiatrak i jestem zmuszony wymienić chłodzenie i chce się zapytać czy to chłodzenie: http://proline.pl/?p=AC+ACCELERO+L2+PLUS#gossip będzie pasowało do mojej karty?? Z góry dziękuję za pomoc

Raczej nie będzie pasować masz niereferencyjne chłodzenie a to Accelero wspiera karty z referencyjnym chłodzeniem. Nie prościej nie wiem ile ale pewnie 80mm wentylator kupić i go zamontować w miejsce tego uszkodzonego? Oczywiście będziesz musiał pokombinować np. trytytkami go przymocować. 

80mm starczy? Może faktycznie wykręce stary wiatrak a w jego miejsce zamontuję jakiś inny. Może karta nie bedzie się tak grzać. Pytalem o ten zestaw bo w “serwisie” powiedziano mi że nie ma możliwości wymienic tego wiatraczka :smiley:

np.

http://allegro.pl/nowy-6-5cm-wentylator-karty-grafiki-lub-chipsetu-i5674249438.html

 

Wiatraki są na polu jakby co :slight_smile: Miara w łapę i zmierz jaki jets Ci potrzebny skąd mam to wiedzieć. 

Po wymianie sprawdź temperatury pod obciążeniem to sie okaże. Ale myśle że temperatury i głośność będą dużo lepsze niż na oryginalnym badziewiu.

Ten plastik z radiatora raczej musisz usunąć