Wymiana częsci komputera

(K/lMIL) #1

Mam Procesor AMD Sempron 3000+ 1.60 GHz, 1 GB RAM, GeForce 7300 GT

Na święta chcę sobie zrobić prezent :D, co powinienem wymienić na nowsze i ile to by kosztowało? [komputer dla gracza]?

(Remix) #2

Witam!

Zastanów się nad sobą - to po pierwsze.

Po drugie powinieneś wymienić kartę graficzną, płytę główną, RAM i procesor, a ile by to kosztowało? To zależy ile chcesz na to przeznaczyć.

(Ciuci) #3

O ile dobrze pamietam te Semprony powinny mieć 2GHz.

Własnie! !!

(efazeti) #4

nie opłaca Ci się wymieniać podzespołów w aktualnym kompie, lepiej zbierać na nowego

(K/lMIL) #5

2000 zł wystarczy na dobrego kompa?

(Virek1987) #6

Z pewnością jeśli odpowiednio dobierzesz części w odpowiednim sklepie. Poleciłbym jakiś sklep internetowy ze względu na przebicia cen, mgłbyś sobie pozwolić wtedy na coś lepszego. Jednak czas oczekiwania na zamówienie może być dość długi.

(Remix) #7

Witam!

Co znaczy dobrego? Sama karta graficzna może kosztować prawie tyle. Wszystko zależy czy to same bebechy czy jeszcze dodatki, no i w jakie gry chcesz grać. Jak chcesz dobry procek, RAM, płytę główną i kartę graficzna, do tego zasilacz, to 2000zł może być mało.

(K/lMIL) #8

Ja nie chce super kompa za 20 000 zł bo mnie nie stać...

Jakiś taki zeby był w granicach 2000 zł

(piotrekplay) #9

w 2000zł? do grania ciut więcej cię wyjdzie...

Pentium DC E2160

Foxconn P35A

2GB OCZ Platinum rev2 800Mhz CL4

WD Caviar 320Gb WD3200AAKS

Radeon HD3850 256MB

Amacrox Warrior ax450PNF / Modecom MC-400

obawiam się, ze wyjdzie więcej niż 2000zł, karty szukaj jak najtańszej producent nieważny... jeśli Cię na to nie będzie stać to kartę brać Palit 8600GT Sonic+, ale do radka hd3850 to mu daleko...

za 4tys można już złożyć niezłego potworka do gier :wink: