Wymiana części w starym komputerze na nowe

Witam.

Komp od jakiegoś czasu już nie nadąża za nowymi gierkami i niestety nie chcą na nim pójść. Choć takie jak NfS Undercover (średnie wymagania- bo najwyższe przycina) i CoD 5 (najwyższe) chodzą prawie bez szwanku :stuck_out_tongue: Stąd mam pytanie. Co wymienić (najmniejszym nakładem finansowym) aby nieco poprawić jego parametry (do gier). Pisze najmniejszym nakładem bo w przecieciągu roku planuje kupić nowy komputer. Czy jest sens? , a jak tak to co wymienić (rozumiem że chodzi tu napewno o procesor/ płyta głowna? , karta graficzna). Prosiłbym o dokładne namiary.

ps. Najlepiej aby po zmianach poszła mi GTA IV ale pewno będzie to nierealne? (przy niewielkim nakładzie finansowym?)

ps2. Opis starego kompa mam w podpisie.

Na twoim miejscu nie kupowałbym teraz lepszych części, bo by wyszło, że trzeba całego kompa wymienić :slight_smile: Zbieraj na tego za rok, bo teraz nie ma sensu, skoro możesz pomęczyć się trochę z mniejszymi detalami :slight_smile:

Do tej płyty tak na prawdę najwyżej kartę graficzną można dokupić, bo sensowne nowe procesory już nie wejdą.

Na Twoim miejscu bym zbierał kasę na nową platformę (na AM3 i DDR3) i kartę graficzną (w sumie 9600gso można kupić za 200zł http://www.esc.pl/product_info.php?manu … s_id=18112 ale bez zmiany procesora i tak dużego przyrostu wydajności nie będzie, chociaż z drugiej strony będziesz mógł przełożyć tę kartę na nową platformę z czasem).

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jakbym mógł ulepszyć tzn.co wymienić w moim komputerze tak aby poszły bez żadnego zacięcia(jeśli się da) takie gry jak np.Fifa 11,12 COD Black Ops ,Crysis 2 itp. nowe gry czy lepiej byłoby kupić nowy komputer.

Opis mojego kompa: GeForce 7300 GT,Intel Pentium 4 3GHz, 1GB RAM, zasilacz 100 wat. Myśle że reszte rzeczy nie potrzeba wymieniać chyba że płytę główną. Na razie mam zamiar kupic sobie GeForce GTX520 2GB DDR3 nowy sasilacz i powiększyć pamięc ram.

Proszę o szybką odpowiedź.