Wymiana ekranu w tablecie

Witajcie.

W tym roku, w maju zdarzył mi się nie fortunny wypadek z tabletem.

Miałam go wieźć do szkoły bo miałam sobie wgrać nowy system więc wsadziłam go do plecaka bez etui ani nic…

W tym dniu miałam straszne urwanie głowy bo ratowałam zwierzątko i prawdopodobnie jak jeździłam rowerem

to po prostu tablet się obił w plecaku bo zapomniałam go wyciągnąć i w rezultacie ekran się zbił.

 

To jest taki tablet:

54020.jpg

Jest to Creative Ziio 7" 8 GB. 

I mam pytanie:

Gdzie mogę kupić do niego nowy ekran? (Matrycę+Digitizer) ?

Pytałam się producenta czy ma do odsprzedania części zamienne ale niestety odmówił mi i olał mnie :confused:

Niestety tablet nie jest na gwarancji.

 

I jeszcze jedno mam pytanie:

Czy jest tu ktoś kto zna się na tabletach i mogłabym komuś z was wysłać ten tablet żeby go rozkręcić i zobaczyć 

co się dokładnie stało? Tylko musi być to zaufana osoba bo boje się byle komu wysłać.

 

Odkupię zamienne części które by pasowały do tego tabletu.

Będę wdzięczna jak ktoś pomoże mi dogadać się z producentem.

 

Powiedzcie mi: Co mam zrobić z tym tabletem?! bo szkoda go wyrzucić na śmietnik :confused:

 

Jakby co podaje swoje Gadu Gadu: 43604796

Szukałem trochę czasu tych części ale nic nie znalazłem oprócz dwóch takich tabletów na tablicy po ok 350 zeta ale są sprawne.

Niestety nie opłaca mi się kolejnego takiego kupować… :confused: bardzo zależy mi na naprawie :confused:

też cały czas szukam. :confused: i za *** nic.

Dostałam odpowiedź z serwisu Creative APN…

Koszt naprawy to: 120 zł (w to wchodzi: naprawa tabletu+wysyłka za pobraniem.)

Jak myślicie? opłaca się?

Bo ja uważam że cena jak za naprawę nie jest taka zła :slight_smile:

chyba dobra cena,bo trudno będzie znaleźć tak kogoś kto by to zrobił poniżej 120 zł + wysyłka

 

Wg mnie cena bomba. Jako serwis to powinni Ci to dobrze zrobić, a jak sama to zrobisz niewiadomo czy nie zepsujesz bardziej :slight_smile:

A cena samego ekranu? Ja nie wierzę w to, że Creative w cenie 120 zł zawarł koszt przesyłki pobraniowej, usługi serwisowej i części zamiennych. Raczej to cena tylko dwóch pierwszych pozycji.

 

:roll:

Wysyłam w środę swój tablet do serwisu APN tak jak mi odpisali z Creative Labs.

Na ten adres: http://apnserwis.pl/pl/kontakt/

I mam pytania:

Co dalej?

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę? od 2 do 4 tygodni?

Czy mogę się spodziewać jakiś ukrytych dodatkowych kosztów?

A dlaczego pytasz nas, a nie tutaj: http://apnserwis.pl/pl/kontakt/

Pisałam do nich z tymi pytaniami ale mi nie odpisali.