Wymiana HTC Wildfire na HTC Desire

(kuboludek100) #1

Witam,

mam możliwość sprzedaży w komisie HTC Wildfire za około 550 zł. Na allegro można kupić HTC Desire nówkę za około 700 zł.. czy jest sens wymiany ?

(Pharun) #2

Opłaca się jak dla mnie. Lepszy aparat, mocniejszy procesor, wiecej ram, lepszy wyświetlacz, więcej pamięci wbudowanej... i dopłacasz tylko 150zł. Sprzedawaj i kupuj.

(kuboludek100) #3

Też tak uważam.. to teraz gościa w komisie błagać, żeby dał około 600 zł i na allegro poszukać jakiejś nówki.. bo na razie same używane..

(sosen86) #4

Błagać możesz ale jak dostaniesz tyle ile napisałeś to też nic tylko się cieszyć bo cena jest tak znakomita aż mało prawdopodobna.

(kuboludek100) #5

no wyobraź sobie, że w maju go kupiłem za 630 zł :slight_smile: I byłem u gościa tydzień temu to mówił, że około 600 zł może dać :slight_smile:

(sosen86) #6

To że go za tyle kupiłeś to ja nie wątpię ale komis to nie jest miejsce aby zarobić na telefonie. Dlatego tak jak ci mówię. Jeśli chce ci tyle dać to idź nawet jutro o świcie i ciesz się jak weźmiesz tyle i poluj na coś fajnego na allegro.

(Pharun) #7

Dokładnie - ten telefon nie jest wart tyle w komisie więc skoro znalazłeś kogoś kto chce tyle za niego zapłacić to sprzedawaj w ciemno! Nawet jak byś miał biegać póki co z Nokią 3210 i grać w Snake cały dzień! Sprzedawaj póki kasa zacna za to Wildfire leci :slight_smile:

(sla17) #8

Idź, wymień, kupuj coś innego :slight_smile:

(kuboludek100) #9

No to w poniedziałek idę do gościa i będę czekał na moje należyte 580-600 zł (tak obiecał, a on zawsze dotrzymuje słowa). Biorę Desire :slight_smile: