Wymiana Karty graficznej. 400 do 500zł

Witam, na troche przed wakacjami zamierzam kupić nową karte graficzną, bo tą którą posiadam teraz, sam nie wiem czy z niej jeszcze coś wyciągne, nawet spróbuje ją troche podkręcić. Mam teraz GTX’a 460.

 

Myślę nad kartą:

-GeForce GTX 750

-GeForce GTX 650 Ti.

Pozdrawiam.

 

Pełną konfigurację wraz z modelem zasilacza podaj

Przesiadka z GTX460 na te podane powyżej nie ma sensu jak dla mnie, na wydajności nie zyskasz zbyt wiele.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

http://www.hwcompare.com/17152/geforce-gtx-460-vs-geforce-gtx-750/ nawet i byś stracił wydajność.

Płyta głowna: ASRock M3A770DE

Procesor - AMD Athlon II X4 645 @3.30

Powiem wam szczerze że zastanawiałem się nad wymianą danej części tylko nie wiem co był by najkorzystniejsze.

Zasilacz od razu do wymiany, bo to nie zasilacz.

Zmiana na powyższe karty moim zdaniem średnio opłacalna.

A wsadzać mocniejszą przy tym procesorze to też niekoniecznie dobry pomysł.

Zasilacz + procesor? + najwyżesz podkręcić karte?

No nad procesorem myślałem wczoraj i myślałem nad jakąś gorszą i5/i7 coś również nie drogiego, ktoś pomógłby mi powybierać najdogodniejsze podzespoły? Jestem niestety w tych sprawach strasznie zielony.

Nie chce również wydawać jakiś kolosalnych kwot a chciałbym jeszcze troche pograć na owym komputerze w lepsze produkcje z 2014 :wink:

Zasilacz tani i dobry corsair vs 450 

 

http://www.morele.net/zasilacz-corsair-vs-450w-atx-120mm-wentylator-eu-version-cp-9020049-eu-527950/

Jeśli już zmieniać kartę to na taką która będzie zauważalnie wydajniejsza.

Za ok 550zł jest GTX 750Ti.

 

Procesor Intel i5 ok 650 zł, płyta po kosztach ok 200zł

Tak. Dysk mam SATA.

 

Czyli, najpierw kupić zasiacz + procesor?

Jeśli chcesz zmienić procesor na Intel i5 to płytę też musisz zmienić. 

Dzięki za wszystko odpowiedzi, jeszcze troche zbierania za mną :slight_smile: