Wymiana karty graficznej 7600gs ,problem z włączeniem kompa

Kupiłem sobie 7600GS (Agp), przedtem miałem radka 9550. Odinstalowałem jego sterowniki, wyłączyłem kompa, wsadziłem 7600gs i komp sie nie odpala piszczy kilka razy, słysze że pracuje, ale monitor sie nie uruchamia i nic sie nie dzieje. Oczywiście podłączyłem zasilanie dodatkowe do geforca. Zasilacz mam 400W. Jak wkładam z pwrotem radka to system sie odpala. konfiguracja: pentium IV 3ghz, 2,5gb ramu, dysk sata 160gb samsunga, plyta glowna msi neo, system vista ultimate. Czy ktoś ma jakis koncept? Prosze o pomoooc.

Jeżeli masz zasilacz jakiś badziewski no-name , codegen , tracer czy coś takiego to jestem pewien na 100 % że tutaj tkwi problem

  • nowy czy z Allegro ? W takim przypadku niekoniecznie może to być wina zasilacza, sprawdziłbym kartę u sprzedawcy lub na innym kompie.

Napisałeś, że komputer piszczy. Podaj sekwencję pisków i rodzaj BIOS’a płyty głównej.

A jakiej firmy? Jesli: Codegen, Tracer, Feel, Mustang, Take Me lub inne badziewie to do wymiany :wink:

piszczy kilka razy ?? może nie docisnąłeś karty do końca (nie siedzi poprawnie w slocie), podłączyłeś dodatkowy kabel zasilający (molex)??

Dokładnie jak mówi turkish, wyjmij i włóż karte jeszcze raz, mocno do końca.