Wymiana Karty graficznej a przeinstalowanie windowsa

Witam, mam taki problem, bo zamierzam kupic Karte graficzną raczej wymienic w kompie posiadam 9550 a chce kupic x1650pro. i jak wymienie Karte chciałem formata zrobic bo moj windows calkowicie juz padl prawie, a podobno jak sie zmienia karte trzeba przeinstalowac windowsa?? ale ze okolicznosci zmuszaja mnie juz zebym przeinstalował to czy moge zrobic formata i potem jak kupie karte To wymienic Karte graficzna wgrac nowe sterowniki bez robienia formata windowsa??

Format trzeba zrobić np przy wymianie płyty, przy karcie wystarczy usuwanie sterów

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sterownika

Jak zmieniasz grafe w kompie to wystarczy odinstalować stary sterownik od grafy, wyjąć starą grafe , włożyć nową i wgrać najnowsze sterowniki.

No a jeśli windows całkowicie już padł prawie to radze wyjąć starą grafe,

włożyć nową i zrobić format dysku i zainstalować już nowy system z nową grafą.

no ale karte wlasnei zamierzam kupic pod koniec miesiaca jak bede mial kase, bo na razie nie mam na nią, a windows juz sie domaga formatu bo od 2 lat nei byl robiony i juz jest niezle z nim. wiec spokojnie moge przeinstalowac windowsa a pozniej jak kupie Karta, usune stare sterowniki od karty wyjmne karte zamienie ja na Tą co kupilem i zainstaluje nowe sterowniki i juz bedzie oke?? dziekuje za porady

tak