Wymiana Karty Graficznej i pytanie czy Zasilacz wytrzyma

Siema

Chcę wymienić mojego GeForca 9800GT na Radeona HD 6850. I pytanie czy się opłaca wymieniać teraz czy po nowej generacji konsol i czy zasilacz 500W utrzyma tą karte ,

seba155 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Utrzyma to nawet zasilacz 400W, wszystko zależy od tego jaki to jest zasilacz (podaj markę i model). HD6850 bierze niewiele więcej mocy niż 9800GT, więc jeśli teraz ci wszystko działa to prawdopodobnie nie będziesz musiał wymieniać zasilacza.

A co do opłacalności to zależy to też od modelu procesora i od tego czy potrzebna ci tak wydajna karta :slight_smile:

Procek AMD Anthlon II X4 640 3,00

A zasilacz nie sprawiał problemów więc o niego się nie martwię . Ale czy opłaca się wymieniać teraz bo jak wyjdą nowe konsole to będzie chyba skok graficzny . Pytanie czy będzie jakaś wielka różnica czy nie .

podaj model zasilacza

po prostu obecne konsole są już zbyt słabe , więc wejdą nowe takie które będą obsługiwać środowisko directX11 3D i wyższe rozdzielczości i tyle :slight_smile: w nowym Xbox 720 najprawdopodobniej będzie karta graficzna Radeon HD 6670

a ty chcesz kupić radeon 6850 która jest sporo wydajniejsza :smiley:

Na zasilaczu pisze coś takiego : #2597 LPK12-30E 3*Sata

proponowałbym żebyś zrobił zdjęcie tego wszystkiego co na nim pisze.Tak a propos to zasilacz powinien to utargać bo mam znajomego który na 500 watt odpala gtx260 i intela i7950 więc chyba nie masz co sie martwić.

Zapewne to jest ta kupa:

http://allegro.pl/zasilacz-akyga-lpk12- … 18800.html

wiesz co jeśli chodzi o to czy uciągnie czy nie to raczej nie masz co się martwić.

Oczywiście, że nie ma się o co martwić, bo może już teraz zbierać hajs na nowy komputer.

Srsly, niektórych to powinni tu banować zanim się zarejestrują -_-’

Zostaje pytanie czy brać teraz czy za pól roku przy nowych konsolach jakąś inną, chyba że nie będzie jakieś wielkiej różnicy.

Dodane 17.06.2012 (N) 15:02

Wie ktoś czy przy wyjściu nowych konsol będzie jakiś wielki skok graficzny, nie chce kupić karty która za 0,5 roku będzie jakimś gównem .