Wymiana karty graficznej na nową

Witam

Mam ogromną prośbę. Pracuje na Viscie z płytą główną ASUSTeK Computer INC. P5VD2-VM/SI z kartą graficzną HP v220 512MBGeForce 9400 GT. Dostałam możliwość darmowej wymiany tej karty na o wiele lepszą, chodzi tu o nVidia GeForce 9800GT seria 9, tylko że mam problem. Próbowałam testowo podłączyć ją do komutera, lecz jakby to powiedzieć ta karta ma jakieś dwa wejścia,a moja stara tylko jedno. i nie za bardzo wiem jak sie do tego zabrać. Czy ktoś z was miał może styczność z tą kartą, lub może ma odpowiednią wiedze w tym temacie i mógłby udzielić mi rady ?

Pozdrawiam

Zapewne chodzi o zasilanie i będziesz musiał zaopatrzyć się w taką przejściówkę http://allegro.pl/ae6-adapter-zasilania … 31224.html

Jednak jeśli ktoś chce ci za darmo oddać taką kartę w zamian za chłam jaki posiadasz, to albo trafiłeś na idiotę albo ktoś chce zrobić idiotę z ciebie, i po uruchomieniu zobaczysz na ekranie dziwną mozaikę o ile w ogóle cokolwiek zobaczysz.

Btw. Twój zasilacz jest w stanie tą kartę pociągnąć?

wera994 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038