Wymiana karty graficznej - problem

Witam,

właśnie próbowałem wymienić kartę graficzną z Radeona 9600 pro na Radeona 9800 (moja płyta główna to Gigabyte GA7VT600 1394)

Po odinstalowaniu sterowników starej karty, wyłączeniu komputera, wymianie kart i ponownym włączeniu komputera, ekran monitora pozostał czarny i rozległy się jakieś dziwne piski :expressionless: . W związku z tym włożyłem z powrotem starą kartę, wtedy przy uruchamianiu komputera na ekran wywaliło mi komunikat mniej więcej o tej treści "UWAGA! !!

Czego nie zrobiłem / co zrobiłem nie tak? Liczę na Was :slight_smile:

pzdr

K

PS.

W innym temacie nie wprost napisane jest, że BIOS w ten sposób sygnalizuje, że karta jest niesprawna… czy to rzeczywiście to? Zaznaczam - świeżo kupiona na Allegro :slight_smile:

Ale jaki pisk ? Bo każdy pisk to co innego :stuck_out_tongue:

PS. viewtopic.php?f=19&t=296168

Jeden, stosunkowo długi pisk powtarzający się cyklicznie co 2-3 sekundy :slight_smile:

Taa, obejrzałem właśnie ten temat, ale on dotyczy trochę innej sytuacji: montowania karty graficznej na płycie ze zintegrowaną grafiką, więc nie wiem, poza tym żadne rozwiązania poza resetem biosu tam chyba nie padły :stuck_out_tongue:

W takim razie przeczytaj http://ocforum.pl/showthread.php?t=6560

Dowiesz sie jakie piski co oznaczaja i wybierzesz swój

Trochę lakonicznie te piski są opisane… a już na pewno nie wiem co począć, jeśli zlokalizuję swój ^^" . Wydaje się oczywistym, że problem powoduje karta graficzna, no ale co z tym faktem począć?