Wymiana karty graficznej

Mój obecny komputer:

Core 2 Duo E4600 2,4 (niepodkręcany)

Płyta Główna Gigabyte GA-945GCMX-S2

Pamięć DDR2 Goodram 1024x2

Dysk twardy SATA Samsung 250gb 8mb

Zasilacz - Obudowa TakeMe REVOLT 400W.

Karta graficzna GeForce 8600gt 1024mb DDR2.

Teraz tak. Długo zastanawiałem się nad zmianą karty graficznej. Ta już nie spełnia moich wymogów. Na dodatek to DDR2… Chciałbym ją wymienić. Tutaj moje pytanie co byście polecali, co by podeszło do tego komputera i czy udźwignął by to zasilacz? Chodzi mi nie o kartę najwyższych lotów tylko jakąś w granicach 200-350zł. Ważne, żeby miała troszkę ramu i była w miarę możliwości wydajna. Nie mam zamiaru bawić się w podkręcanie. Komputer ma służyć do pracy i zarówno czasem do grania w gierki typu Wiedźmin 2, GTA4.

Ciągle siedzę także na XP Sp3 i poważenie myślę o przeniesieniu się na 7. To też większy pobór RAM. Tutaj mi doradźcie jakie kostki najlepsze. Myślę o 4gb ram. Tak do 100zł.

Liczę na Wasze pomysły, rady, sugestie.

Musisz kupić nowy zasilacz jeśli chcesz nową karte graficzną.

Nawet na taką do 200-300zł? Nie chcę żadnego potwora ale na pewno się bez tego nie obejdzie?

400w no i co prawda już 3 latka będzie miał, więc może faktycznie.

W takim razie jeśli można prosić to jakieś propozycję kart graficznych razem z zasilaczem do niej odpowiednim…

hd 5670, Hd 5770,gts 450, hd 4870,hd 6670 - szukaj na allegro.

Podejdzie pod ten zasilacz? Da radę? 400W no i 3 latka na plecach.

oczywiście do czasu az odpalisz jakąś gierke, wtedy mozna zobaczyć fajerwerki i poczuć dym/spalenizne.

pozatym jeszcze warto szukac hd 6750 i hd 6770

Nie no to nie ma takiej opcji… To jakiś tani dobry zasilaczek?

Chieftec GPA-400S8 lub (w ostateczności) Fortron FSP400-60MDN + HD4850

Co do pamięci RAM to: sprzedajesz obecne i kupujesz te http://www.camino.pl/dimm-pc-667-ddr2-4 … 26171.html