Wymiana karty graficznej

Tak mi pokazuje w menadżerze urządzeń w zakładce “Procesory”

Intel® Core2 CPU 4400 @ 2.00 GHz

Intel® Core2 CPU 4400 @ 2.00 GHz

no i o to chodziło.

e4400 tdp to 65w (bez podkręcania), karty od 114 (idle czyli np Windows) do 150(stres, czyli np. gry). 65+150 to ok.215 W. Fortron którego ci podałem na linii 12V ma tylko 18A - co daje ledwo mieszczący się wynik dostarczanej mocy 216W.

trzeba by było jakiś lepszy zasilacz, albo gorszą kartę.

Bardziej opłacalnym (imo) byłby lepszy zasilacz, ale to twoja decyzja.

tu link do lepszej zasiłki.

i jeszcze jedno pytanie: czy w ogóle opłaca się ulepszać ten komputer, trochę lat ma i czy nie lepiej po prostu kupić coś nowego, złożonego ;>

jeśli grasz okazyjnie, a głównie buszujesz po necie, słuchasz muzyki i oglądasz filmy to nie ma sensu pakować się teraz w coś nowego.

jeśli chcesz coś pod nowe gry, to się przygotuj na spory wydatek :wink: no ale to temat na nowy post myślę.

jeśli bym wymienił kartę graf. i ten zasilacz to czy byłaby możliwość gry np w Battlefield’a 3 ;>

I pytanie: Czy moja płyta główna przyjęłaby nowy procesor 4 rdzeniowy?

byłaby, ale prawdopodobnie na low i w niewielkiej rozdzielczości.

Wg Intela iCPU Upgrade quada na tej płycie nie postawisz.

no to lepiej kupic nowego sprzeta tak patrze, bo w gry lubie grac, tylko ze teraz PC mi na niektore nie pozwala :wink:

skoro lubisz grac to by była najrozsądniejsza decyzja :wink: tylko zastanów się w co lubisz grac i jaki masz fundusz, oraz do czego ewentualnie oprócz gier miałby ci ten pc służyć.

62 stopnie tylko;p no no to chyba paste wymieniałeś;] ja miałem 9800 gt 512 mb to miała 80 pare stopni;]

nic nie ruszałem od kupna komputera :wink: