Wymiana karty graficznej

Witam chcę zakupić kartę graficzną
Gtx 680 4Gb pytanie brzmi czy będzie działać z:
płyta główna MSI B75MA-E33
procesor intel core i3
Zasilacz GPA-350S 350W
?

Cześć,

Procesor Intel® Core™ i3-3220 CPU @ 3.30GHz, 3300 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4

Jak włączysz Diablo 3, to ogień strawi Ci komputer:) Karta łyka pod 200W, Ty masz 350z asilacz, + procek+reszta…? Musisz wymienić zasilacz minimum na 450W, lepiej jakieś certyfikowane- koszt 150zł

Procesor jest BARDZO słaby, kup za 150 jakaś używaną i5, choćby najtańszy i5-2400 lub lepiej i5-3xxx.
Do takiej karty musisz mieć 4 fizyczne rdzenie, 2 fizyczne z 4 logicznymi, to już niestety przeszłość dla większości gier :wink:

Tego się obawiałem. Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Tak po za tym to masz jakąś super ofertę na tą grafikę? Bo pod względem standardowe ceny rynkowej/ wydajność / prądożerność to stoi słabo…

znajomy zmienia na lepszą więc chciałem odkupić za grosze i u siebie zamontować :stuck_out_tongue:
a może jakąś lepszą karte polecisz?

u Ciebie, niestety, nic mocniejszego od obecnej 1030 nie pójdzie 1. moc zasilacza, 2. procesor udławi :wink: Tzn. pomiędzy 1080 i 1030 różnica będzie minimalna z tym prockiem :wink:

To jak sprzeda poniżej 200 zł to nic porównywalne go nie wyłapiesz, wydajnościowo to jest podobne do gtx 1050 ti, więc starczy jeszcze na b.dobry zasilacz jak SilentiumPC 500W Vero L2 Bronze i jeszcze dużo zostanie np. na procesor jak kolega @anon7248146 wspomniał, czyli conajmniej i5.

W takim razie mogę ci powiedzieć że w twoim przypadku najpierw należało by zmienić procesor i zasilacz.

A więc ja bym dał taki procesor:

Stary zasilacz wymienił bym na :

https://goo.gl/images/nfLws8