Wymiana lub sprzedaż iPhone 3G i laptopa

Witam. Wymienię swojego iPhone 3G 8GB w stanie dobrym z bad pixelami na ekranie (1 zdjęcie jak kiedyś wyglądało, 2 jak teraz - nie ma dużej zmiany)

12151842845.th.jpg

1002366pb.th.jpg

Prócz tego wszystko sprawne (GPS, WIFI) prawie wszystkie akcesoria w komplecie oryginalne (nie mam kabla). iOS 4.2.1 z odblokowanym multitaskingiem. Wgrana masa aplikacji i gier. Wszystko działa. Posiada chyba blokadę simlocka na Orange PL, jednak telefon ma basebend 05.15.04 więc nie powinno być problemu ze zdjęciem blokady. Ja mam Orange więc było mi to niepotrzebne. Do zestawu mogę także dorzucić sprawnego laptopa Samsunga A10. (AMD Duron 1000MHz, 256 RAM, zintegrowana grafika, brak dysku, zaślepka jest, matryca 15’). Laptop bez dysku więc bez systemu, jednak mogę dorzucić pendrive 8GB z zainstalowanym xUbuntu. Cały laptop sprawny w 100%, jedynie bateria trzyma jakieś 30sekund. Do laptopa dodaję oczywiście zasilacz.

Interesuje mnie wymiana samego telefonu za słabego netbooka, lub wszystkiego za lepszego. Może być także wymiana za inny telefon, proszę pisać swoje propozycje :slight_smile:

W razie pytań proszę pisać. Oferty składać tutaj lub na e-mail djtotpoland@gmail.com

Jeśli chodzi o kupno, transport itd to wszystko dokonujemy poprzez allegro lub osobiście. Jestem bardzo otwarty na wszelkie propozycje :slight_smile:

lub Samsung Omnia 8GB

Ile chcesz za samego laptopa?