Wymiana monitora na 24+

Z filmu fakt nic nie wiesz. Ale na przykład grając w trudną grę czasami potrzebujesz wspomagać się recenzją. A mając dwa monitory na jednym masz grę na drugiej recenzje/opis. Czytasz go nie wychodząc z gry. Albo grając w grę korporacyjną/multiplayer - masz na jednym odpaloną grę a na drugim video czat z ludźmi z drużyny. A to tylko przykład z rozrywki. W pracy dwa monitory to prawdziwy raj. Tym bardziej jak na przykład jeden możesz obrócić pionowo a drugi trzymać w poziomie. Nie dostrzegam po prostu żadnych minusów z dwoma monitorami za to same plusy. No może jeden jest minus. Trzeba po prostu mieć sporo miejsca na biurku. Ale o to można ominąć stosując uchwyty. Ja całe życie korzystałem z jednego monitora i uważałem, że dwa to burżujstwo. Aż na próbę podłączyłem drugi i już nie wyobrażam sobie pracy na jednym. Drugi monitor, nawet najtańszy, który będzie na przykład służył wyłącznie do wyświetlania danych w Exelu. Na jednym monitorze edytujesz dane, robisz obliczenia a na drugim obserwujesz jak zmieniają się wykresy. To poprawia niesamowicie ergonomię pracy.

Ten kto pisze takie coś jest po prostu sto lat za murzynami i nawet nie liznął pracy czy nawet rozrywki na dwóch monitorach. No ale to Cezar, lokalny marzyciel o Noblu we wszystkich kategoriach. Po nim czegoś mądrego nie można się raczej spodziewać. Czasami błyśnie na moment jak kogut karetki ale szybko gaśnie ze swoimi mądrościami.