Wymiana myszy czyli czy mój wybór jest właściwy

Widzicie Mam taki oto problem że padła mi dobra mysz USB

Taka http://www.agito.pl/myszy/a4-tech-evo-x … 37440.html

Bardzo dobra mysz nawet mam na nią teoretycznie gwarancje Dlaczego teoretycznie Bo widzicie zgubiłem paragon od niej więc czy tak czy tak muszę kupić nową

Ponieważ Jak już muszę wymieniać sprzęt staram się zawsze kupować coś lepszego niż miałem tak więc pomyślałem o tej myszce

Mysz A4T EVO XGame Laser Oscar X740 Extra Fire USB

http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR … GroupID=72

Teraz mam pytanie dobrze myślę czy zmienić firmę.

Budżet to maks 100 zł to moją propozycje znalazłem na Allegro w tej cenie ale może jest coś lepszego w tej cenie

Skoro chcąc coś lepszego wybierasz markę A4Tech to co ty wcześniej miałeś? Myszkę z biedronki?

Ta “marka” nie słynie z produktów dobrej jakości, więc nie poleciłbym ci jej. Przeszukaj na allegro aukcje z myszami Logitech.

W teście PC Format 1 miejsce zajęła rzeczywiście mysz Logitecha, ale na 3 miejscu znalazła się świetna mysz A4Tech Oscar X747 /nie 740, jak u ciebie w linku/ za Gigabyte M8000X 2 miejsce. Osławiona Razer DeathAdder znalazła się dopiero na 5 miejscu, za Microsoft Sidewinder Mouse. Test dotyczył myszek nie tych najdroższych, ale w przystępnej cenie, ok. 200 zł dla większości graczy, natomiast mysz A4Tech kosztuje 78 zł, jest więc najbardziej atrakcyjna. Nie przesadzaj więc Paranienormalny z tą złą jakością A4Tech. To dobra firma i robi naprawdę świetne i tanie myszki dla graczy i nie tylko

Poprzednia mysz miała kulke kosztowała 15 zł i była z Tesco :smiley:

Co do logitecha Może i lepszy Ale jak na moje obecne możliwości finansowe za drogi

Jak miałbym logitecha jakiegoś kupić to jakiego byście polecali

Nie wydawaj kasy na Logitecha. Zdzierają sporo kasy za samą markę. A4tech OPTO X-GAME OSCAR XL-747H w zupełności wystarczy

Czym się różni A4tech OPTO X-GAME OSCAR XL-747 od A4tech OPTO X-GAME OSCAR XL-747H?

Oj, szczegóły, szczegóły :frowning: zobacz se w google :slight_smile:

Nadal myślę nad myszą szukam czegoś godnego uwagi i Pojawiła się na horyzoncie kolejna propozycja mianowicie http://allegro.pl/legenda-microsoft-int … 55234.html

O tych myszach piszą najdokładniejsze na świecie ale ona trochę przekracza budżet więc chciałbym wiedzieć czy warto przepłacać zwłaszcza że microsoft maczał w niej palce.

Ta legenda microsoftu ma rozdzielczość sensora 400dpi. Do grania w strzelanki to się nie nadaje. Co innego do pracy w Wordzie :lol:

Chyba ty się nie nadajesz, to jedna z bardzo dobrych myszek, gram w cs 1.6 od 6 lat i moim zdaniem najlepsza myszka. W końcu top10 esl

No właśnie oto biega czy nadaje się do gier Jestem graczem i się tego nie wstydzę więc nie ukrywam że myszki szukam nie do biura a do gier i właśnie chodzi oto czy ona się nada do gier ma jeszcze jedną zaletę według opisu ma zgodność z win 7 A Myszki a4tech mimo że najnowsze defakto to z 7 zgodności nie mają niby mycha bez zgodności też działać będzie no ale skoro można kupić coś w pełni zgodnego to czemu nie

ja mam WIN7 i IE 3.0 chodzi wyśmienicie

weź Microsoft IE 1.1 A. Mysz jest bardzo wytrzymała-jeśli chodzi o tą kwestie to bije 3.0 na głowe. Jednak gryzoń ma mała wadę, większość myszy jeśli nie wszystkie, zarówno 1.1 jaki i 3.0 maja wadliwego scrolla, objawia się to automatycznym jego uzyciem, choć wystepuje to bardzo żadko. Przy odrobinie szczęścia ie 1.1 a znajdzie na allegro za 10 zł, to jest to samo co 3.0 :))

jesli jestes zapolonym graczem i budzet pozwoli, zdecydowanie polecam ci Razer DA. duzo dpi, 1000Hz, możliwość dostosowania do własnych potrzeb, dobry profil.