Wymiana obudowy - pytania

Witam, jestem zielony w tych sprawach i mam kilka pytań w związku z planowaniem wymiany obudowy.

Chcę zmienić obecną na Gladius x66 i pytanie czy płyta główna się zmieści (Gigabyte ga-770t-d3l (w przyszłości planuję zmianę…))? Na co jeszcze powinienem patrzeć, aby się wszystko zgadzało i wymiana przebiegła bez problemów?

Zmieniam z powodu złego chłodzenia…

Zwróć  uwaga  czy  chłodzenie  procesora  jakie zamierzasz  użyć  zmieści się  bezproblemowo w  obudowie  

Jeżeli miałeś na myśli: Gladius X60. To zero problemu.

"Sztywna stalowa konstrukcja X60 jest niezwykle wytrzymała i bez problemu sprawdzi się jako towarzysz na LAN party czy codziennego ostrego grania. Ta obudowa nie zawiedzie Cię nawet jeśli będziesz obchodził się z nią brutalnie.

 

Ponad to obszerne wnętrze X60 pomieści nowoczesne komponenty takie jak 325 mm karty graficzne, chłodzenia do wysokości 175mm (bez montażu wentylatorów na bocznym panelu). Rozbudowana wentylacja zapewni im optymalne temperatury nawet podczas długich rozgrywek. Trzy załączone 120 mm wentylatory zapewniają znakomity przepływ powietrza, a zintegrowany regulator obrotów pozwala na sterowanie aż dziewięcioma(!) wentylatorami.

Gladius X60 Pure Black to także bogata funkcjonalność – zintegrowana stacja dokująca SATA oraz czytnik kart pamięci, nie wspominając już o obowiązkowych portach USB 3.0."