Wymiana obudowy w K550

Czy łatwa jest wymiana obudowy w SE K550?? Nigdy go nie rozbierałem i niewiem co i jak. Kiedyś rozebrałem starego Ericssona i były później problemy z wyświetlaczem (nie działał), pokazywały się różne dziwne znaki itd. Jakby coś nie łączyło. Czy jak go rozbiorę to bez problemu go złoże?? Chce mu wymienić obudowe bo pękła mi cześć w niej i tylna klapka się nie trzyma.

Mogę jeszcze go oddać na gware, ale jak mi fona wymienią to na 90% będzie z CID 53, a ja chce CID 52 i soft R6BC002, bo na niego mam mnóstwo patchy.

sam zrobisz bez problemu… tylko rób to na stole i najlepiej na kartce i nie zgub nic… no i wymiana jest banalna, wystarczy odkręcić, wsadzić nową i zakręcić…

wymieniasz korpus?

Ok dzięki.

Tak

to będzie gorzej :wink: ale i tak dasz sobie radę :slight_smile:

Oj chyba nic z tego. Dziś się dokładnie przyjrzałem i doszedłem do tego że to nie jest w ogóle część od obudowy tylko od telefonu:

dsc00101jw4.th.jpg dsc00102py2.th.jpg

Co zrobić z tym fantem??

http://www.allegro.pl/item443675270_son … ml#gallery

tu masz fotkę korpusu… jeśli masz coś z korpusem to go wymień… bo tu jest nieuszkodzony…

To jest to. Dzięki.

Jeszcze pozostaje sprawa TORXów. Czy te będą pasować??

tak… ale mogę ci powiedzieć że rozmiar torx-ów w nokii jest 6 :wink: w SE były inne z tego co kojarzę :stuck_out_tongue:

korpus kup najlepiej jak dodają przód i tył :wink:

http://allegro.pl/item493832461_sony_er … mplet.html

jak chcesz się wyróżniać z tłumu to kup sobie ten kremowy :wink:

Dobra biorę komplet TORXów od 5 do 15 i musi pasować :stuck_out_tongue:

A co do koloru to jednak zostanę przy starym i przyzwyczajonym czarnym hehe

jak se kupisz inny to będziesz miał wrażenie jakbyś miał nowego fona :smiley:

Ale w czym masz problem??

Oddając telefon do serwisu autoryzowanego - zaznacz wyraźnie, że nie zyczysz sobie zmiany softu.

Kropka.

Nikt go nie ruszy.

A jak to im powiem to może z ciekawości dlaczego nie chce wymieniony softu sprawdzą co to jest za soft i po gwarze…

Bo o ile się nie myle zmiana softu we własnym zakresie równa się z utratą gwary, a ja mam soft w W610 i mnóstwo modyfikacji.

Zresztą to nieaktualne, bo już wymieniłem obudowę :stuck_out_tongue:

Absolutnie zmiana softu nie anuluje gwarancji.