Wymiana p1i na coś innego doradźcie

bez przeciągania i rozpisywania się po prostu p1i znudził mi się i chciałbym go wymienić na coś innego, aczkolwiek raczej zależy mi na WM, wiadomo wifi, dotykowy ekran, mam swoje typy aczkolwiek żaden z nich nie przekonuje mnie do niego aż tak bardzo jak to miało miejsce w przypadku p1i, zobaczyłem go i od razu wiedziałem że muszę go mieć

moje propozycje: HTC tytn II oraz HTC diamond

jeszcze prosił bym o jedno potrzebuje dla brata prezent, ze względu na fakt że jego 5200 się rozpada postanowiłem fundnąć mu na urodziny jakiegoś fona i budżet to jakieś 600zł, no może trochę więcej,wymagania standardowe jak dla gimnazjalisty czyli bajerancki i fajnie gdyby posiadał Wifi ale to żaden mus po prostu ułatwiłby mu trochę życie :slight_smile:

ogólnie to miałem nie pisać tego tematu ale zawsze może na coś fajnego mnie nakierujecie.

bratu spraw HTC TyTn albo SPV M3100… to jedno i to samo, różnica tylko w nazwie…

a sobie kup TyTn 2 bo to genialny fon… diamond nie ma fizycznej QWERTY :confused: tylko ładnie wygląda, a tak to jest to okrojony TyTn 2 :slight_smile:

ok dzięki i chyba tak właśnie zrobię, właściwie to do tytn II jestem przekonany po przeczytaniu dokładnie recenzji z różnych serwisów, a co do telefonu dla brata to chwile się też zastanawiałem nad iPhonem 2G, ale nie wiem czy opłaca się, bo dla mnie to taka zabaweczka, ale mu może i by się spodobała tym bardziej że chodzi do 2 klasy gimnazjum

ja też chodzę do 2 kl w gimnazjum i iPhone mi się nie spodobał… SMS to jak dla mnie męczarnia, nie lubię gdy dotykowy fon nie ma rysika…

kumpel z klasy myśli nad HTC TyTn, ja nad M3000 :wink: więc TyTn 2 byłby dla niego odpowiedni :slight_smile: