Wymiana pamięci

Witam ponownie, z jednym problemem sam sobie poradziłem, ale tutaj potrzebuje pomocy…, mianowicie przy zakupie kompa, włozyli mi nie takie pamieci jak im powiedzialem, skaplem sie dopiero w domu i chce aby mi je wymienili na takie jak sobie życzylem. Teraz mam pytanie do tego, jak to sie ma do systemu, czy bedzie on dzialał poprawnie, czy trzeba pisać @ do microsoftu o nowy klucz, a jesli tak to jakie szanse sa, że go dostane… i ile sie czeka w takich wypadkach, nie chce pytac w sklepie, bo mnie beda zwodzić i kombinować-włożyli mi tańsze pamieci…

Niektóre sklepy zakładają plomby gwarancyjne na obudowy, po to aby w przypadku takiej pomyłki mieli pewność, że sprzęt faktycznie pochodzi od nich i nie był podmieniony. Zobacz czy masz taką plombę na obudowie. O wymianę sprzętu starać możesz się zawsze, słyszałem o kilku takich pomyłkach i jakoś nigdy nie robili problemów z wymianą.

Co do systemu, to po zmianie pamięci operacyjnej na inną będzie działał normalnie, nie musisz instalować na nowo Windowsa, aktywacja też będzie przebiegać bez problemu.