Wymiana podzespołow pc

Witam z racji tego iz moj komputer juz nie jest zabardzo dla mnie wystarczajacy postanowilem powymieniac podzespoły . Moje pytanie jest jedno jakie podzespoły wymienic aby cieszyc sie nowymi grami za miare rozsądne pieniądze za czesci .Niżej podam moje parametry i prosze abyscie poradzili co wymienic i na jakie .:

Płyta głowna : Asus p5n32-e SLI acpi bios revision 1205

Grafika :ATI Radeon HD 5700 Series 1Gb 850 MHz4800 MHz

Pamieć ram: Kingston DDR2 4*1024 800MHz

CPU:Intel® Core2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz

Zasilacz : Be quiet! Straight Power E7-600W

Karta dźwiękowa :Creative Sound Blaster Audigy 7,1

co byscie polecili nie pisze budżetu poniewaz jeszcze nie mam ustalonego daltego prosze o jakies przyzwoite ceny w miare niskie

Ciężko nam powiedzieć, co jest dla Ciebie “przyzwoitą” ceną. Dla jednego będzie to 200zł, dla innego 500zł, a jeden to i 2000zł uzna za takową. Określ jakąkolwiek porównywalną, bo ciężko powiedzieć czy za kwotę którą chcesz na to przeznaczyć wymienimy jedną rzecz, dwie czy wszystko…

Najlepiej byłoby wymienić procesor na Q9300 albo jeśli poza twój budżet to słabszą wersję Q6600 i wykręcić (oczywiście na dobrym chłodzeniu). Nie wiem tylko czy twoja płyta nadaje się do OC, bo szczerze mówiąc nie orientuję się w konstrukcjach na LGA775 za dobrze. Potem można by pomyśleć nad lepszą kartą graficzną. Jednak nie wiem, czy nie lepiej byłoby zahandlować częściami (grafa+proc+mobas+ram) i kupić coś na nowym sockecie (np. HD6850+i5-2300 (i5-2400 - chyba że chcesz podkręcać w przyszłości to i5-2500K, jeśłi nie interesuje cię ta półka cenowa i OC - i3-2100)+mobas na H61 (P67/Z68 gdy bierzesz pod uwagę OC)+ 4GB RAM (albo 8 na przyszłość) ) ;)der