Wymiana rozbitej szybki Note 4

Witam jestem posiadaczem Redmi Note 4 wersja global niestety telefonem nie cieszyłem się długo upadł mi na beton podczas biegu na autobus i rozbiła się szybka dotyk działa na całej powierzchni normalnie załączam zdjęcie telefonu , jakie są koszty naprawy tego opłaca się czy lepiej kupić nowy telefon

W serwisie taka wymiana całego zestawu to koszt około 650 zł-ty musisz zdecydować czy ci się to kalkuluje-za tą cenę nie kupisz nowego,używany owszem.Mała rada na przyszłosć:zabezpiecz telefon szkłem hartowanym i kup silikonowe by zapobiec takiemu wypadkowi.

Kupiłem nowy za 640 zł był w szkle ale szkło rozsypało się na kawałki i był w silikonie

Wymiana wyświetlacza z szybką w tym telefonie to 250-300zł, w zależności od serwisu. Jak ktoś woła za to 650zł to szuka naiwniaka… taka jest prawda. A jak masz trochę zdolności manualnych, chęci i samozaparcia to możesz kupić wyświetlacz na pewnym serwisie aukcyjnym za 150zł i sam wymienić :wink:

Ktoś zna jakiś serwis w łódź zależy mi na tym żeby tel nie miał innych kolorów itp jak to było kiedyś wymieniali wyświetlacz ale na inny . Może jakieś linki

nie ma to jak skórzana wsówka i rozwaga

Na allegro oferty wymiany za 189 są z roczną gwarancją.

Nie ma to jak bieganie w dresie który ma płytki kieszenie . Allegro pewnie wyświetlacze jakieś inne słabszej jakości niż ten co jest teraz . Tylko pytanie da się wymienić samo szkło czy trzeba cały ekran

To aukcje z wymianą samego szkła z warstwą dotykową, ekran zostaje.

Wszystko ładnie pięknie ale podobno jak czytałem wyświetlacz i digitezer w tym telefon to jedność nawet pisałem do Miuiservice odpisali że to mało opłacalne ponieważ jest to Ogs

Z tego co czytam to sam wyświetlacz to koszt ok. 80 zł. Jak masz zdolności manualne, trochę samozaparcia i klej to sam to wymienisz. Widzę, że nie jest to bardzo skomplikowane. Zawsze oczywiście jest serwis, ale to 200 zł ok będzie kosztować, choć większość daje gwarancję. Jak nie masz pewności co do części zamiennych to sam kup, ale wtedy nie będzie na naprawę żadnej gwarancji.

Nawet sprzedają od razu z ramką - czyli wykręcasz starą ramkę z wyświetlaczem i montujesz nową, żadnego klejenia - oprócz baterii.

Obdzwoniłem chyba wszystkie serwisy w mieście ceny od 200 do ponad 400 zł

Przecież w aukcji którą podlinkowałem wyraźnie jest napisane “Usługa wymiany szybki wykonywana w technologii PRODUCENTA OCA” oraz “W przypadku wymiany samej szybki zachowują Państwo swój oryginalny wyświetlacz.”
Czego nie rozumiesz?
Rozklejają i sklejają, potem montują.
Na całość dają rok gwarancji!
Tak na siłę szukasz dziury w całym czy nie czytasz?

200-300 to nie tragedia :slight_smile:

Nie tragedia połowa ceny telefonu kosztował 640 zł . Ah te wyświetlacze OGS :zipper_mouth_face:

Dlatego się kupuje tanie telefony - aby nie było aż tak żal jak się zniszczy.