Wymiana SE W810i na Nokie 6288 (opłacalność)?

Pytanie jak w temacie. Ostatnio zainteresowała mnie ta nokia. Posiadam obecnie W810i i nie wiem czy jest sens pozbywać się go na rzecz tej nokii?

funkcjami to one się zbytnio nie różnią. właściwie ta nokia to ma prawie to samo

Jabym na twoim miejscu pozostał przy w810i. Akurat ten slider Nokii nie jest najlepiej wykonany.

Nokia 6288 ma wyświetlacz o większej rozdzielczości i kamerę do wideorozmów, z której pewnie i tak nie będziesz korzystał… myślę, że dobrym wyborem będzie pozostanie przy W810i :slight_smile: i nie mówię tak tylko dlatego, że ja go posiadam. Użytkownicy tego modelu Nokii narzekają na luźną obudowę, tak jak mówi Qlawy slider nie jest dobrze wykonany, a poza tym bateria trzyma krótko i zdarzają się zwiechy. Jeżeli nie masz problemów z W810i to nie widzę sensu jego wymiany. To jest naprawdę bardzo dobry telefon.

Pozdrawiam.

A powiedzcie mi jeszcze jedno: ile jest on w tym momencie wart, mam go od września, stan idealny, żadnych rys ani otarć, cały komplet, karta 512, znaczek walkmana na obudowie, czarny.

myślę, że ok. 350-370 zł

To trochę mało. Jak go kupowałem to dałem 600zł, no ale cóż.

Ceny urządzeń spadają. Mój Samsung i600 kosztował jeszcze miesiąc temu z 800zł. Teraz nówke kupisz już za 600zł.

ja za mój dałem 700zł w lipcu 2007 :slight_smile: a teraz jest wart nie więcej jak 300zł… nic na to nie poradzisz… W tej chwili nowy W810i możesz kupić za niecałe 450zł

Faktycznie ceny telefonów lecą łeb na szyje.

Wracając do tematu gdzie mogę znaleźć przykładowy filmik z tej nokii. Może no forum znajdzie się ktoś kto mi wyśle.

Filmik zrobiony 6288 -> KLIK

pcz_07 , jako użytkownik 6288 radzę Ci z dobrego serca - NIE ZAMIENIAJ SIĘ.

Dlaczego? Możesz dać jakieś argumenty.

Niskiej jakości obudowa (już po ok 4 miesiącach używania w niektórych miejscach wytarła się do matowej i nie wygląda to za specjalnie – takie szarawe), slider to największa porażka jaką w życiu widziałem. Możesz sobie poruszać obiema częściami telefonu we wszystkie strony, przez to podczas działania wibry telefon strasznie klekocze. Nie jest stabilny. Często potrafi się przywiesić na kilkanaście sekund po czym się odwiesza. Oprogramowanie chyba nie do końca wyszło w tym modelu. Czasami potrafi się też zawiesić całkowicie (pomaga tylko hard reset).

Jedyne co wyszło w tym telefonie to jakość nagrywanych filmów, bo same zdjęcia są raczej niskiej jakości.

PS. Wcale się nie dziwie że ktoś chce zamienić (pozbyć) ten telefon.

A ja myślałem, że go wezmę sobie w Play, bo teraz tanie są.

W play to lepiej sobie weź k800i.