Wymiana USB w przednim panelu?

Witam serdecznie.

Mam problemy z portami USB z przodu. Oba pracują w standardzie 1.1, ale wydaje mi się, że tak stało się dopiero po pewnym czasie. Jeden z portów ma problemy z odczytem sprzętu - nieraz przez chwilę mówi, że nie rozpoznano urządzenia, ale mijają 2 sekundy i wszystko działa. Drugi port w ogóle rzadko kiedy odczytuje urządzenie które podłączam. Chciałem wymienić oba porty, ale w sklepie powiedziano mi, że jest to niemożliwe, ponieważ jest to w panelu przednim. Musiałbym wymienić całą obudowę. Czy to naprawdę tak jest, czy ten człowiek nie wie co mówi? Powiedział, że to prawdopodobnie jest coś nie tak z płytą główną (porty z tyłu śmigają w 2.0). Zakup coś w stylu przedłużki (która jednak mnie nie urządza, USB z tyłu są pozajmowane), ewentualnie wymianę płyty głównej. Ja jednak myślę nad zainwestowaniem w HUB USB. Sprzęt nie jest drogi, a myślę w moim przypadku to będzie najlepsze wyjście. Jedyne co chcę to sprawnie działające USB z przodu.

Czy ktoś mógłby coś poradzić? Jakie HUBy brać pod uwagę?

Gdybym miał zainwestować w HUB musiałbym podłączyć do niego albo drukarkę albo tablet. Czy to w niczym by nie przeszkadzało?

Chyba ktoś chciał Cię oszukać, ale dla pewności podaj model obudowy. Wiem, że w obudowach marki Tracer przedni panel z portami USB (w tym też audio) jest całkowicie wymienialny, montowany na dwie śrubki. Co więcej, na allegro jego koszt to jedyne 5zł.

Może system “zgubił” stery do usb? Spróbuj instalacji tych sterów.

Lub:to może zadziałać ,albo nie

Zlokalizuj plik INFCACHE.1 w C: \ Windows \ inf

Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik INFCACHE.1, wybierz Właściwości> Zabezpieczenia> Edytuj i dla swojego konta pełna kontrola.

INFCACHE.1 usuń, lub zmień jego nazwę na INFCACHE.1.BAK lub tymczasowo przenieś go na pulpit

RESTART

w pliku są przechowywane informacje na temat podłączanych urządzeń,to żaden sterownik czy coś takiego.

Dokładnego modelu niestety ci nie podam, bo nie znam :(. Jedynie wiem, że jest to Take Me. Mogę ci zdjęcie pokazać co najwyżej, być może pomoże…

http://img28.imageshack.us/img28/9596/pic02282h.jpg

Mógłbyś mi powiedzieć jak mam to zrobić?